برای لیگ برتر هرکس بر اساس رتبه اش در جدول صحبت می نماید

به گزارش گفتمان برتر، به گزارش خبرنگاران، افشین پیروانی درباره نظراتی که برای ادامه لیگ برتر فصل جاری مطرح می گردد، گفت: یک سری از دوستان پیشنهاد تعطیلی لیگ را داده اند. به نظر می رسد هر کسی بر اساس رتبه اش صحبت می نماید. ما هم به عنوان قهرمان لیگ و جام حذفی و سوپر جام و نیم فصل و صدرنشین بلامنازع بازی ها می گوییم بعد از سرانجام یافتن مشکل شیوع کرونا، با اصل قرار دادن حفظ و سلامت و جان همگان، بازی ها ادامه پیدا کند. اگر قرار باشد غیر از این اتفاق بیفتد به عنوان یک طرفدار پرسپولیس می گویم که اصلاً عنوانی غیر از به رسمیت شناخته شدن قهرمانی پرسپولیس در لیگ نوزدهم را بر نمی تابیم.

برای لیگ برتر هرکس بر اساس رتبه اش در جدول صحبت می نماید

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

اصلاً مگر لیگ سال جاری برای موضوع گیت ها و دوربین های امنیتی استادیوم ها دو ماه عقب نیفتاد؟ خب لیگ سال بعد هم دو سه ماه دیرتر آغاز گردد. اتفاقی نمی افتد که این قدر برخی به تب و تاب افتاده اند تا خود را از گرفتاری رقابت با پرسپولیس رها نمایند. خیلی منطقی تر است که برخی پشت این بیماری سنگر نگیرند.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس همچنین درباره ارزیابی خود از شرایط پرسپولیس با توجه به تغییرات و جلسه ای که به اتفاق سرمربی با اعضای هیات مدیره داشت، اضافه کرد: من در تمام این سال ها به این نتیجه رسیدم که در پرسپولیس، بدون خیلی چیزها می گردد پیروز شد ولی بدون حمایت طرفداران از قهرمانی و پیروزیت خبری نیست.

پیروانی راجع به نشست سرمربی با هیات مدیره اضافه کرد: مسائل مختلفی باید مورد بحث و آنالیز قرار می گرفت و همه چیز خوب پیش رفت. درباره مسایل حال و آینده تیم، صحبت های خوب و مفیدی مطرح شد و برنامه ریزی هایی صورت گرفت. جلسه در بالاترین سطح ممکن انجام شد که نشان می دهد باشگاه با حساسیت زیادی مسایل را دنبال می نماید. ما هم شاهد هستیم که هیات مدیره و سرپرست باشگاه کوشش زیادی دارند تا مسائل پرسپولیس را به ویژه در بخش اقتصادی حل نمایند.

سرپرست پرسپولیس درباره شرایط بازیکنان تیم یادآور شد: در نشستی که داشتیم، درباره شرایط تیم و بازیکنان نیز با توجه به این که مسابقات و تمرین های گروهی تعطیل است، صحبت شد. قطعاً برای آغاز تمرینات تیمی باید منتظر اعلام نظر مراجع رسمی بود و بحث جان و سلامت مردم یک بحث تخصصی است. به طور کلی باید به طرفداران بگویم که نگران نباشند و تکرار قهرمانی را همه با هم رقم خواهیم زد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 866

به "برای لیگ برتر هرکس بر اساس رتبه اش در جدول صحبت می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای لیگ برتر هرکس بر اساس رتبه اش در جدول صحبت می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید