برای پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم اما اولویتم ذوب آهن است

به گزارش گفتمان برتر، رحمان رضایی در تبادل نظر با خبرنگاران گفت: در روزی که تنها چهار پنج بازیکن اصلی خودمان را داشتیم تسلیم تصمیم سازمان لیگ و فدراسیون شدیم و از قانون سرپیچی نکردیم. در حالی مقابل شهرخودرو به میدان رفتیم که چند بازیکن ما که در ترکیب اصلی قرار گرفتند اولین بازی خود را تجربه می کردند. بازی کردن در این شرایط برای ما سخت بود و با اینکه نظر خودمان این بود این بازی لغو گردد، اما از قانون تبعیت کردیم و با همین شرایط به میدان رفتیم.

برای پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم اما اولویتم ذوب آهن است

رحمان رضایی با تمجید از عملکرد بازیکنان تیمش در این بازی گفت: بازیکنان من از باتجربه گرفته تا جوان همه غیرت به خرج دادند. در شرایطی که دست شهرخودرو باز بود و از هر 5 تعویض خود در این بازی استفاده کرد، ما نتوانستیم بیشتر از یک تعویض انجام دهیم که آن هم در دقایق پایانی بود. در واقع با این شرایط سخت ما 12 بازیکن بازی کردیم و من به همه بازیکنانم که در این بازی به میدان رفتند بابت جسارت و غیرت شأن تبریک گفته و به آنها خسته نباشید می گویم. دوست داشتم از بازیکنان جوانم در شرایط بهتری استفاده می کردم تا کمتر تحت فشار قرار گیرند و فضا برای جهش آنها بهتر فراهم می شد اما جبر فوتبال ما را وادار کرد تا در روزی سخت اینچنین از آنها استفاده کنم.

سرمربی ذوب آهن بیان داشت: متأسفانه انگار اشتباهات داوری به ضرر ذوب آهن تمامی ندارد و پنجمین اشتباه تأثیرگذار دار علیه ذوب آهن را در پنجمین بازی شاهد بودیم. پنالتی که به ضرر ما گرفته شد به هیچ وجه پنالتی نبود و چه بسا اگر با آن پنالتی دروازه ما باز نشده بود، بازی شرایط دیگری پیدا می کرد.

وی اضافه نمود: هفته هاست فریاد می زنیم و از داوران می خواهیم قدری بیشتر دقت نمایند تا حاصل زحمات هیچ تیمی بر اثر تصمیمات اشتباه به باد نرود. اما متأسفانه هر هفته این اشتباهات وجود دارد.

رضایی توضیح داد: ادامه پیدا کردن این اشتباهات علیه یک تیم واقعاً ذهن مرا مشغول نموده و برای من ایجاد سوال نموده است. چطور می گردد که در 5 بازی پی در پی 5 داور مختلف در بازی هایی که یک طرف آن تیم ما قرار گرفته است اشتباهاتی صورت دهند که تنها ما از این اشتباهات ضرر نموده باشیم. من بار دیگر از دپارتمان داوران تقاضا دارم از داوران خود بخواهند با تمرکز و دقت بیشتری وارد میدان شوند. اگر اشتباهات داوری به ضرر ما انجام نشده بود تیم ما لااقل چند پله بالاتر از این چیزی که الان در جدول حضور دارد، قرار می گرفت.

سرمربی سبز پوشان در مورد ملاقات هفته آینده تیمش برابر پرسپولیس بیان داشت: تیم ما تا دیروز 18 بازیکن کرونایی داشت و اینکه قرار است تا هفته آینده تعدادشان کم یا زیاد گردد را ما نمی دانیم. این هفته هم نشان دادیم که تابع تصمیم فدراسیون و سازمان لیگ هستیم و برای بازی با پرسپولیس هم همچنان تابع قانون هستیم. اگر قرار شد با پرسپولیس بازی کنیم با همه توان به میدان می رویم و اگر هم بازی لغو شد که دیگر چیزی دست ما نیست.

وی اضافه نمود: در حال حاضر پرسپولیس نماینده کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا است و من برای نماینده کشورمان آرزوی موفقیت می کنم. قهرمانی پرسپولیس در آسیا به سود همه فوتبال ایران است و من هم به عنوان جزئی از کل فوتبال ایران از این قهرمانی حمایت نموده و بابت آن مسرور می شوم. اینکه به پرسپولیس در فینال آسیا نگاه ملی می گردد اتفاق خوبی است و قطعاً اگر به جای پرسپولیس هر تیم دیگری هم به فینال آسیا می رسید چنین نگاهی به آن می شد.

رضایی تاکید نمود: در صورتی که قرار باشد هفته آینده مقابل پرسپولیس بازی کنیم ضمن آرزوی موفقیت برای آن در فینال آسیا، اولویتم در این بازی ذوب آهن است و برای منافع تیم خودم بازی می کنم. من سرمربی ذوب آهن هستم و حفظ منافع این تیم برای من در اولویت قرار گرفته است. خودم و شاگردانم برای موفقیت در این بازی خاص از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم.

سرمربی ذوب آهن در پایان به شرایط کلی لیگ بیستم اشاره نمود و گفت: با توجه به شرایط خاص ناشی از کرونا که به فضای کشور حاکم شده، لیگ نسبتاً خوبی را پشت سر می گذاریم اما این نقد را هم به فوتبال خودمان دارم که سطح داوری ها از سطح فوتبال پایین تر است و امیدوارم داوران محترم هم کوشش نموده تا این فاصله را جبران نمایند. معمولاً در فوتبال ما برعکس بود و سطح داوری از سطح فوتبال بالاتر بود اما در این دوره از مسابقات متأسفانه به قدری اشتباهات داوری زیاد است که باید گفت سطح لیگ از سطح داوری بالاتر است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 دی 1399 بروزرسانی: 16 دی 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 1288

به "برای پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم اما اولویتم ذوب آهن است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم اما اولویتم ذوب آهن است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید