اظهارات والیبالیست های ایران بعد از حذف از المپیک

به گزارش گفتمان برتر، قطر پاسور تیم ملی والیبال گفت: متاسفانه ما تمام تلاشمان را انجام دادیم اما زورمان به ایتالیا نرسید و المپیک برای ما بد تمام شد.

اظهارات والیبالیست های ایران بعد از حذف از المپیک

به گزارش خبرنگاران از ریو، شهرام محمودی ملی پوش والیبال بعد از باخت مقابل ایتالیا در مرحله یک چهارم نهایی المپیک و حذف از این بازی ها گفت : متاسفانه المپیک برای ما بد تمام شد. من درباره مسائل فنی نمی توانم صحبت کنم و کادر فنی باید اتفاقات را بگوید. ما تمام توانمان را در زمین گذاشتیم اما زورمان نرسید.

او در ادامه اضافه کرد : هدف گذاری اول فدراسیون صعود به این رقابت ها بود و بعد قرار دریافت در بین هشت تیم برتر که هر دو تحقق پیدا کرد. بچه ها امروز خیلی فشار آوردند و در ست اول خیلی زحمت کشیدند اما متاسفانه نشد که بیشتر پیش برویم و مردم را خشنود تر کنیم. امیدوارم راضی باشند و به خاطر باخت امروز عذر خواهی می کنم اما واقعا زورمان به ایتالیا نرسید.

محمودی درباره پست اینستاگرامش در دلداری بهداد سلیمی هم عنوان داشت: دیشب خیلی ناراحت شدم و پیش بهداد به طبقه بالای ساختمان محل اقامتمان هم رفتم. چند ساعتی با هم بودیم. ناراحت کننده بود دل همه مردم شکست.در حق ایران ظلم کردند و مدال را از ما دریافتد.متاسفانه زور فدراسیون وزنه برداری نرسید تا حق بهداد را بگیرد و این حق خوری بزرگی بود.

عادل غلامی: تمام کوششمان را کردیم اما به توانایی حریف باختیم

عادل غلامی سرعتی زن تیم ملی والیبال نیز بعد از شکست برابر ایتالیا گفت: تیم ما امروز به غیر از اوایل ست سوم فراتر از انتظارها ظاهر شد. شاید بتوان گفت در این چند ساله تا این حد انسجام تیمی نداشتیم.

غلامی درادامه اضافه کرد: تمام بچه ها سعی و کوشش خود را برای کسب پیروزی انجام دادند و ما برای بردن به زمین آمده بودیم. اما باید بگویم که ایتالیا بدون شک یکی از قدرت های دنیاست و بازی کردن با آن ها خیلی سخت است.با این حال ما در ست اول و دوم خیلی آنها را تحت فشار قرار دادیم.

غلامی در پاسخ به این سوال که آیا در ست سوم روی اشتباه بازیکنان باختیم ؟ گفت: اصلا این طور نیست. حریف آن قدر خوب سرویس می زد که نمی گردد گفت بچه های ما اشتباه کردند. بچه های ما استثنایی بازی کردند. از شب قبل هم قسم شده بودیم که بازی خوبی را انجام بدهیم. در ست اول و دوم کمی بخت با ما یار نبود و می توانست بازی برگردد. فقط می خواهم به مردم کشورم بگویم که ما تمام کوشش مان را کردیم و اگر هم باختیم روی زور و توانایی حریف بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 418

به "اظهارات والیبالیست های ایران بعد از حذف از المپیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارات والیبالیست های ایران بعد از حذف از المپیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید