چگونه مرد مورد علاقه مان را راضی به ازدواج کنیم؟

به گزارش گفتمان برتر، اگر می خواهید عشق زندگی تان را تشویق کنید تا به شما پیشنهاد ازدواج دهد، باید او را در شرایطی مشابه قرار دهید. برای این منظور بهتر است که با دوستان متاهل تان بیشتر در ارتباط باشید. مطمئنا آنها از تجربه های شیرین زندگی مشترک شان برای شما خواهند گفت و همین موضوع می تواند ذهن طرف مقابل تان را درگیر کند تا به امر ازدواج بیشتر بیاندیشد.

چگونه مرد مورد علاقه مان را راضی به ازدواج کنیم؟

اگر ماهها و سالها از رابطه عاطفی شما با مرد مورد علاقه تان می گذرد اما هنوز هم او اقدامی برای جدی تر کردن رابطه شما ننموده است، راههایی که ما در ادامه پیشنهاد داده ایم را برای راضی کردن او به ازدواج امتحان کنید.

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: اگر ماهها و سالها از رابطه عاطفی شما با مرد مورد علاقه تان می گذرد اما هنوز هم او اقدامی برای جدی تر کردن رابطه شما ننموده است، راههایی که ما در ادامه پیشنهاد داده ایم را برای راضی کردن او به ازدواج امتحان کنید.

با دوستان متاهل تان بیشتر در ارتباط باشید

اگر می خواهید عشق زندگی تان را تشویق کنید تا به شما پیشنهاد ازدواج دهد، باید او را در شرایطی مشابه قرار دهید. برای این منظور بهتر است که با دوستان متاهل تان بیشتر در ارتباط باشید. مطمئنا آنها از تجربه های شیرین زندگی مشترک شان برای شما خواهند گفت و همین موضوع می تواند ذهن طرف مقابل تان را درگیر کند تا به امر ازدواج بیشتر بیاندیشد.

ترس های او را رفع کنید

ممکن است طرف مقابل شما از روی ترس هایی که دارد جرات پا پیش گذاشتن را نداشته باشد. در این شرایط، با او صحبت کنید، ترس هایش را بشناسید، سپس سعی کنید که در خصوص آنها با او صحبت و نگرانی هایش را رفع کنید. شاید شما یک طرف نشسته اید و منتظر پیشنهاد ازدواج او هستید در حالی که او در آن طرف ماجرا به خاطر شرایطی که دارد از ترس جواب منفی شما عقب کشیده است. آقایان به دلیل غروری که دارند از انجام بعضی کارها هراسانند، این شمایید که باید این اطمینان را به او بدهید که همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

زندگی مستقل خودتان را داشته باشید

عشق زندگی شما باید بدانید که شما فرد مستقلی هستید و می توانید بدون او هم زندگی کنید و با دوستان تان خوش بگذرانید. با این شیوه نه تنها نگاه او نسبت به شما عوض می گردد و شما را فردی مستقل و جذاب می بیند، بلکه از این که ممکن است شما را از دست دهد، به سمت تان آمده و به احتمال زیاد رابطه جدی تر را با شما شروع خواهد نمود.

از راضی کردن مدام او دست بردارید

گاهی کوشش بیش از حد برای درست کردن یک رابطه، نتیجه ای عکس می دهد. اگر شما مدت هاست که هر کاری برای به دست آوردن دل طرف مقابل تان انجام می دهید اما او هیچ حرکتی برای جدی تر کردن رابطه از خود نشان نمی دهد، به جای ناامیدی و عصبانیت، بهتر است که از کوشش برای شاد کردن او دست بردارید و روی شاد کردن خودتان زمان بگذارید. با این کار نظر او به سمت شما بیشتر جلب خواهد شد.

به او بگویید که گزینه های دیگری هم دارید

عشق زندگی شما باید بداند که گزینه های دیگری هم در زندگی تان وجود دارد. البته شما باید این کار را با احتیاط زیادی انجام دهید، در غیر این صورت نتیجه ای عکس می دهد و ممکن است که او از شما دور گردد. برای این منظور به او بگویید که به عنوان مثال خواستگار دارید یا این که فردی در یک میهمانی به شما پیشنهاد ازدواج داده است. باید این پیغام را به او برسانید که اگر رابطه اش را با شما جدی تر نکند، از دست تان خواهد داد. باز هم می گوییم که در این کار زیاده روی نکنید و محتاطانه قدم بردارید.

از آرزوهایتان برای او بگویید

گاهی آقایان پیغام حرف های غیر مستقیم شما را دریافت نمی نمایند، از این رو باید رک حرف دلتان را بزنید. از آرزوهایتان برایش بگویید. به عنوان مثال اگر شما دوست داشتید که در سن 30 سالگی ازدواج کنید و حال آن سن را رد نموده اید، یا این که دوست دارید چند ماه نامزد بمانید، سپس ازدواج کنید... با بیان اهداف زندگی تان به طرف مقابل تلنگری بزنید تا جدی تر در خصوص انتظارات و خواسته های شما فکر کند.

یک کار بزرگ انجام دهید

اگر به فکر یک کار بزرگی هستید، بدون آنکه در خصوص آن به طرف مقابل تان چیزی بگویید، آن را انجام دهید. به عنوان مثال ماشین تان را عوض کنید یا خانه تان را تغییر دهید. اگر عشق زندگی تان ببیند که شما این کارها را بدون مشورت با او انجام داده اید، شوکه می گردد و فکر می نماید که آنقدر مستقل شده اید که دیگر به او نیازی ندارید. همین فکر ترسی را در دل او ایجاد می نماید. اگر او از شما پرسید که چرا با او مشورت نکردید، به او بگویید: تو که همسر من نیستی. هستی؟ ممکن است که این حرف شما او را عصبانی کند اما نتیجه خوبی را به همراه خواهد داشت.

برای او ددلاین بگذارید

اگر رابطه شما بیش از حد ادامه دار شده و هنوز اتفاق جدی میان تان رخ نداده، بهتر است که یک ددلاین معین کنید. شما نمی توانید تا ابد برای طرف مقابل تان زمان بگذارید. او باید بداند که شما برنامه زندگی خودتان را دارید و برایش ارزش قائلید. بنابراین وقتی را معین کنید و به او بگویید که تا آن موقع تکلیف اش را با شما تعیین کند. در این شرایط او یا به شما می گوید که این کار را انجام خواهد داد یا این که از شما زمان بیشتری می خواهد. در هر دو شرایط شما برنامه تان را می دانید و می توانید راحت تر تصمیم بگیرید.

منبع: زندگی امروز
انتشار: 16 خرداد 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 68

به "چگونه مرد مورد علاقه مان را راضی به ازدواج کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه مرد مورد علاقه مان را راضی به ازدواج کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید