پیشنهاد فیلم نفوذی ، داستان سرقت از صندوق امانات یک بانک! Inside Man (2006)

به گزارش گفتمان برتر، فیلم نفوذی Inside Man (2006) یک فیلم مهیج با داستان سرفت و محصول سال 2006 به کارگردانی اسپایک لی و به نویسندگی راسل گویرتز است.

پیشنهاد فیلم نفوذی ، داستان سرقت از صندوق امانات یک بانک! Inside Man (2006)

در این فیلم دنزل واشنگتن در نقش کارآگاه کیت فریزر، مذاکره کننده گروگان پلیس نیویورک، کلایو اوون در نقش دالتون راسل، مغز متفکری که دزدی را سازماندهی می کند و جودی فاستر در نقش مادلین وایت، دلال قدرت منهتن که به درخواست بانک وارد ماجرا شده، بازی می کنند.

مردی که خود را دالتون راسل معرفی می کند در فضای کوچک و تاریک یک سلول نشسته. او اعلام می کند که یک سرقت عالی از بانک را انجام داده است.

سپس فیلم به شما داستان سرقت از بانک را نشان می دهد:

در نیویورک، سارقان نقابدار، کنترل یک بانک منهتن را به دست گرفته و مشتریان و کارمندان را به گروگان می گیرند. آن ها گروگان ها را به گروه هایی تقسیم می کنند و در اتاق های مختلف نگه می دارند و آن ها را مجبور می کنند تا لباس هایی شبیه لباس های خود بپوشند، گروگان ها را در میان اتاق های مختلف می چرخانند و گهگاهی آدم های خودشان را به صورت مخفیانه در گروه ها قرار می دهند. آن ها همچنین به نوبت روی یک پروژه نامشخص کار می کنند که شامل تخریب کف یکی از انبار های بانک است.

پلیس بانک را محاصره کرده و کارآگاهان کیت فریزر و بیل میچل مسئولیت مذاکرات را بر عهده می گیرند. راسل، سردسته دزدان، تقاضای غذا می کند. پلیس پیتزا هایی می فرستد که در جعبه هایشان دستگاه های شنود مخفی دارد …

هنگامی که آرتور کیس، رئیس هیئت مدیره و مؤسس بانک، از سرقات ملع می شود، مادلین وایت مرموز را استخدام می کند تا سعی کند از محتویات صندوق امانات خود در بانک محافظت کند.

اما درون این صندوق امانات چیست؟! …

فیلم یک مثلث کم نظیر بازیگری دارد: واشنگتن، اوون و جودی فاستر که اولی پس از مالکوم ایکس (1992) دوباره کنار لی قرار گرفته، دومی پدیدهٔ بازیگری هزارهٔ تازه است و سومی هم از گزیده کارترین ستاره های هالیوود بوده است. فیلم یک نقطهٔ اتکای سوم هم دارد؛ فیلم نامهٔ گیوورتس. ایده این داستان در جریان تعطیلات به فکر این وکیل سابق رسید.

این فیلم در لوکیشن در شهر نیویورک فیلمبرداری شد. خود بانک هم یک بانک سابق وال استریت تعطیل شده بود که مکانی عالی برای این فیلم بود.

این فیلم در ایالات متحده و کانادا بیش از 88 میلیون دلار فروش داشت و دومین فیلم پرفروش لی شد. مجموع فروش جهانی آن به بیش از 184 میلیون دلار رسید.

در آمریکای شمالی، این فیلم بیست و دومین فیلم پرفروش سال 2006 بود، در حالی که در جایگاه بیست و یکم به عنوان پردرآمدترین فیلم منتشر شده در سراسر جهان قرار گرفت.

در مجموع این فیلم سرگرم کننده است اما منقدهای مانند راجبر ایبرت یا پیتر بردشاو از گاردین، روی خوشی به فیلم نشان نداده بودند و فیلم را فاقد ارزش هنری و حتی غیرمنطقی می دانستند.

در سال 2011 اعلام شد که برنامه های ساخت Inside Man 2 لغو شده است.

بخوانید:

چگونه عکس یک مجله زیبایی، مبدل به عکس استانداردی برای تست برنامه های پردازش عکس شد؟!

برای اینکه کارایی برنامه های مختلف ویرایش عکس و همچنین کارایی آنها در زمینه فشرده سازی عکس ها با هم مقایسه شود، باید از عکس های استانداردی برای تست استفاده شود. یعنی باید عکس های مناسبی پیدا کرد و به خورد این برنامه ها داد و بعد نتایج کار آنها را با هم مقایسه کرد.اما هر عکسی را نمی توان به…

منبع: یک پزشک
انتشار: 23 تیر 1401 بروزرسانی: 23 تیر 1401 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 2010

به "پیشنهاد فیلم نفوذی ، داستان سرقت از صندوق امانات یک بانک! Inside Man (2006)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد فیلم نفوذی ، داستان سرقت از صندوق امانات یک بانک! Inside Man (2006)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید