انتها شهریور؛ آخرین مهلت ارسال اثر به جایزه نارنج

به گزارش گفتمان برتر، دبیر هفتمین دوسالانه داستان کوتاه نارنج گفت: آخرین مهلت ارسال اثر به این دوسالانه ساعت 24 روز 31 شهریورماه است.

انتها شهریور؛ آخرین مهلت ارسال اثر به جایزه نارنج

به گزارش گفتمان برتر، محمد بادپر اظهار کرد: مهلت ارسال آثار به دوسالانه داستان کوتاه نارنج تمدید نخواهد شد.

او با بیان این که خوشبختانه تاکنون با استقبال بسیار خوب اهالی داستان از این دوسالانه روبه رو بوده ایم، اضافه کرد: تاکنون علاوه بر دریافت داستان از بیشتر استان های کشور، فارسی زبانان مقیم کشورهای ایتالیا، مالزی، هلند، امارات، سوئد، افغانستان و کانادا نیز برای ما داستان ارسال نموده اند.

بادپر گفت: انتظار داریم دوستان عزیز ارسال داستان را به روز آخر موکول نکنند اما باید اذعان کرد بسیاری از داستان ها در روزهای آخر برای ما ارسال می گردد که همین کار را برای دوستان در گروه اجرایی مشکل می نماید.

او با بیان این که آمار دقیق و اسامی افراد شرکت کننده در هفتمین دوره در اولین فرصت بلافاصله پس از خاتمه مهلت ارسال آثار منتشر خواهد شد، یادآور شد: اسامی راه یافتگان به مرحله نهایی هم در نیمه دوم مهرماه اعلام خواهد شد.

هفتمین دوسالانه داستان کوتاه نارنج توسط انجمن اهل قلم و موسسه فرهنگی هنری نارنج، با همیاری و حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جهرم و همراهی مجموعه نهادها و ادارات شهرستان برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 288

به "انتها شهریور؛ آخرین مهلت ارسال اثر به جایزه نارنج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتها شهریور؛ آخرین مهلت ارسال اثر به جایزه نارنج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید