سرانجام تور جهانی تنیس زیر 18 سال با معرفی نفرات برتر

به گزارش گفتمان برتر، رقابت های تور جهانی تنیس زیر 18 سال با معرفی نفرات برتر خاتمه یافت.

سرانجام تور جهانی تنیس زیر 18 سال با معرفی نفرات برتر

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، هشتمین روز رقابت های تور جهانی زیر 18 سال در بخش دختران و پسران در زمین های تنیس باشگاه آپت استقلال برگزار گشت.

در بخش دختران ماندگار فرزامی با نتیجه 2 بر صفر مقابل درسا چراغی به پیروزی دست یافت و صاحب عنوان قهرمانی شد. ضمن اینکه فاطمه سادات زنجانی و نماینده ترکیه مشترکا سوم شدند.

در بخش پسران هم توپراک آوچی باشی از ترکیه با نتیجه 2 بر صفر مقابل آرتیوم دوروفیو از فرانسه پیروز شد تا عنوان قهرمانی این مسابقات را به نام خود ثبت کند. نماینده فرانسه نایب قهرمان شد و تنیسورهای دانمارک و مجارستان مشترکا سوم شدند.

پیش از این با انجام دیدارهای سرانجامی بخش دو نفره، تیم آرتیوم دوروفیو از فرانسه و یونس طلاور از ایران با نتیجه 2 بر صفر مقابل زوج امیرعلی قوام و سامان رضاییان از ایران به پیروزی رسید و قهرمان شد و تیم ایران در جایگاه دوم ایستاد. در بخش دختران هم نمایندگان ترکیه عناوین اول و دوم را بدست آوردند.

به این ترتیب این مسابقات که از 17 مهر با رقابت 44 دختر و 60 پسر در در زمین های تنیس آپت استقلال آغاز شده بود امروز با انجام دیدارهای سرانجامی بخش انفرادی به سرانجام رسید.

سرداوری این دوره از رقابت ها بر عهده سینا ابراهیمیان سرداور نشان سفید کشورمان بود و امیرهمایون صدری به عنوان مدیر مسابقات حضور داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 آبان 1400 بروزرسانی: 12 آبان 1400 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 1769

به "سرانجام تور جهانی تنیس زیر 18 سال با معرفی نفرات برتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرانجام تور جهانی تنیس زیر 18 سال با معرفی نفرات برتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید