هزاران تن از ساکنان جنوب کالیفرنیا خانه های خود را تخلیه کردند

به گزارش گفتمان برتر، به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، وزش بادهای شدید در جنوب کالیفرنیا که باعث گسترش دامنه آتش سوزی در این منطقه شده است، جان هزاران تن از ساکنان این ایالت را تهدید می نماید.

هزاران تن از ساکنان جنوب کالیفرنیا خانه های خود را تخلیه کردند

جهت دریافت خدمات پتینه کاری چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

در همین ارتباط، اداره جنگلداری و اطفای حریق ایالت کالیفرنیا بامداد پنج شنبه به وقت محلی به هزاران تن از ساکنان جنوب این ایالت دستور تخلیه خانه های خود را داد.

گفتنی است که تا زمان انتشار این گزارش، حدود 35 درصد از این آتش سوزی مهار شده است.

این آتش سوزی گسترده همچنین پادگان پندلتون - پایگاهی به مساحت 195 مایل مربع متعلق به نیروی دریایی آمریکا- را که حدفاصل شهرهای لوس آنجلس و سن دیه گو قرار گرفته است، تهدید می نماید.

این پادگان نظامی روز پنج شنبه با صدور یک اخطاریه اعلام نمود که پادگاه پندلتون به دلیل وقوع آتش سوزی در نزدیکی محل نگهداری تسلیحات نیروی دریایی دستور تخلیه اجباری صادر می نماید.

به رغم کوشش آتش نشان ها برای مهار آتش، فرمانده بخش آتش نشانی پادگان پندلتون با صدور یک بیانیه جدید اعلام نمود که شیبِ زمین، راه دسترسی سخت و وزش بادها در توانایی و قابلیت کارکنان بخش واکنش اضطراری برای مهار آتش اختلال ایجاد می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 بهمن 1399 بروزرسانی: 10 بهمن 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 1327

به "هزاران تن از ساکنان جنوب کالیفرنیا خانه های خود را تخلیه کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هزاران تن از ساکنان جنوب کالیفرنیا خانه های خود را تخلیه کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید