نویدکیا: مقابل آلومینیوم اشتباه کنیم باید تاوان سنگینی بدهیم، حریف مان نشان داده قابلیت های بالایی دارد

به گزارش گفتمان برتر، سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: آلومینیوم تنها تیمی است که توانسته صدرنشین لیگ را شکست دهد و نشان داده که می تواند قابلیت های بالایی داشته باشد.

نویدکیا: مقابل آلومینیوم اشتباه کنیم باید تاوان سنگینی بدهیم، حریف مان نشان داده قابلیت های بالایی دارد

به گزارش خبرنگاران، محرم نویدکیا پیش از بازی تیمش مقابل آلومینیوم اراک ضمن بیان این مطلب گفت: بازی فردا، قطعاً بازی خیلی سختی است، چون آلومینیوم در اصفهان هم روز سختی برای ما رقم زد و برای شکست دادن این تیم خیلی تلاش کردیم. این تیم تنها تیمی است که توانسته صدرنشین لیگ را شکست دهد و نشان داده که می تواند قابلیت های بالایی داشته باشد. آلومینیوم تیم پنجم جدول است و تیم های پرسپولیس و تراکتور را بیرون از خانه شکست داده است. این تیم در بازی های اوایل فصل نتایجی را واگذار کرده است و این نشان می دهد فرایند روبه رشدی را طی می کند.

وی اضافه کرد: ما می دانیم اگر می خواهیم از بازی فردا امتیاز بگیریم باید خیلی تلاش کرده و با تمرکز بالایی کار کنیم. اگر اشتباه کنیم قطعاً تاوان سنگینی را پس خواهیم داد. امیدوارم بتوانیم در بازی فردا خوب کار کنیم و از این تیم امتیاز بگیرم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

وی درباره غایبان تیمش در این بازی اشاره کرد: سروش رفیعی و کی روش استنلی را به دلیل محرومیت سه اخطاره و چهار اخطاره در اختیار نداریم. رسول نویدکیا را هم خیلی وقت است که به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم. شایان مصلح نیز به دلیل مصدومیت در بازی فردا حضور نخواهد داشت.

سرمربی سپاهان درباره شرایط تیمش شرح داد: ما فرایندمان را ادامه می دهیم. در اوایل فصل کارمان خیلی سخت بود، ولی روز به روز شرایط مان بهتر شده است. در فوتبال امروز ما بازی راحت و آسان نداریم و همه بازی ها سخت هستند. اینکه یک تیمی شرایط خوبی دارد در جهانی امروز رد شده است. هر تیمی که با تمرکز بالا نباشد، ممکن است بازی را از دست بدهد. ما راه مان را ادامه می دهیم و امیدوارم فردا با تمرکز بالا بازی کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 فروردین 1400 بروزرسانی: 13 فروردین 1400 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 1451

به "نویدکیا: مقابل آلومینیوم اشتباه کنیم باید تاوان سنگینی بدهیم، حریف مان نشان داده قابلیت های بالایی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نویدکیا: مقابل آلومینیوم اشتباه کنیم باید تاوان سنگینی بدهیم، حریف مان نشان داده قابلیت های بالایی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید