ناجوانمردانه ازتیم ملی خط خوردم، بازیکن خوبی در لیگ معرفی نمی گردد

به گزارش گفتمان برتر، به گزارش خبرنگاران، تیم والیبال زنان سایپا در بیست و یکمین دوره رقابت های جام باشگاه های آسیا پیروز شد اسم چهارمی را برای نخستین بار به دست آورد. پوران زارع، سرعتی زن تیم والیبال سایپا پیروز شد اسم برترین مدافع میانی مسابقات را برای نخستین بار در تاریخ والیبال زنان ایران در جام باشگاه های آسیا به دست آورد.

ناجوانمردانه ازتیم ملی خط خوردم، بازیکن خوبی در لیگ معرفی نمی گردد

سطح بازی ها با وجود غیبت سه کشور بالا بود

پوران زارع در مصاحبه با خبرنگاران، درباره سطح رقابت های جام باشگاه های آسیا گفت: سطح مسابقات بسیار خوب بود. سه تیم خوب آسیا (ژاپن، چین و کره جنوبی) در مسابقات حضور نداشتند اما نمی توان گفت سطح بازی ها پایین بوده است. این سه تیم ابرقدرت هستند اما نمایندگان قزاقستان هم سطح کیفی بالایی داشتند و در واقع هر دو تیم قزاقستان با ملی پوشان خود در مسابقات شرکت کردند و علاوه بر آن هم بازیکنان خارجی هم به خدمت گرفته بودند. تیم های تایلند و فیلیپین هم سطح کیفی خوبی داشتند و در نهایت توانستیم اسم چهارمی را به دست آوریم.

رویایم تحقق یافت

وی درباره کسب اسم برترین مدافع میانی مسابقات هم گفت: یکی از آرزوهایم کسب چنین اسمی بود. پیش از مسابقات با هم تیمی هایم صحبت نموده بودم و برای کسب چنین اسمی بسیار قاطع بودم و خدا را شکر که رویایم تحقق یافت.

حتی نایب رئیس بانوان هم به استقبال ما نیامد

سرعتی زن تیم سایپا درباره عدم استقبال مسئولان فدراسیون والیبال گفت: از باشگاه سایپا استقبال خوبی از ما صورت گرفت و از آنها تشکر می کنم اما از فدراسیون والیبال گلایه دارم. رئیس فدراسیون حضور نداشت و حتی نایب رئیس بانوان هم به استقبالمان نیامد. اینها کم لطفی است و باعث دلسری بازیکنان می گردد. با توجه به شرایط سخت کرونایی، باشگاه سایپا تا جایی که توانست امکانات خوبی را برایمان فراهم کرد و توانستیم نتیجه بگیریم. از باشگاه سایپا تشکر می کنم.

اصرار کردند به اردوی تیم ملی بروم

ملی پوش والیبال زنان درباره علت خط خوردن از اردوهای تیم ملی گفت: به دلایل شخصی که داشتم نمی خواستم در اردوهای ملی شرکت کنم اما اصرار زیادی از سمت کادر فنی برای حضورم در اردوها انجام شد. به آنها اعلام کردم که پس از مسابقات لیگ تمرینات توپی کمی داشته ام و شرایط مناسبی برای حضور در اردوها ندارم اما آنها اصرار کردند که در اردو حاضر شوم.

ناجوانمردانه از اردوی ملی خط خوردم

وی تاکید نمود: پس از سرانجام 10 روز از اردو ناجوانمردانه به من اعلام کردند که باید از اردوهای ملی خارج شوم و این برخلاف صحبت هایی بود که با من انجام داده بودند چرا که آنها اعلام کردند تا اردوی آخر می توانم حضور داشته باشم و به شرایط ایده آل برسم اما پس از 10 روز من را از اردو خط زدند. خدا جای حق نشسته است و همه شرایط من را در جام باشگاه های آسیا دیدند و توانستم اسم برترین مدافع را هم به دست آورم.اگر بازیکنان خوبی بسازند و تحویل دهند ما هم استقبال خواهیم کرد اما تا زمانی که بازیکن نساخته اند چگونه می توانند جایگزین بازیکنان نمایند.

بازیکنان خوبی از لیگ به تیم ملی تزریق نمی گردد

سرعتی زن تیم سایپا درباره مسائل موجود گفت: مشکل اساسی این است که ظرف 6 ماه اردو، بدون دیدارهای تدارکاتی مناسب برگزار می نمایند. بازی های تیم ملی با تیم های داخلی انجام می گردد. این تیم چگونه می تواند در سطح مسابقات آسیایی با حریفان قدرتمندی مانند چین و ژاپن و کره رقابت کند؟ سطح لیگ بسیار پایین است، به همین علت بازیکان خوبی به تیم ملی تزریق نمی شوند. اگر سطح لیگ خوب گردد قطعاً بازیکنان خوبی به تیم ملی اضافه خواهد شد. کاش کسی جوابگوی سوالات ما بود. اما حتی نایب رئیس بانوان فدراسیون برای استقبال از تیمی که تاریخ سازی نموده است به فرودگاه نیامد.

15 سال برای این صندلی زحمت کشیدم

زارع در سرانجام گفت: امیدوارم بتوانم صندلیی را که به دست آورده ام حس کنم چرا که حدود 15 سال برای آن زحمت کشیده ام. امیدوارم توجه خوبی صورت گیرد و بیشتر به والیبال زنان اهمیت داده گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 1758

به "ناجوانمردانه ازتیم ملی خط خوردم، بازیکن خوبی در لیگ معرفی نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناجوانمردانه ازتیم ملی خط خوردم، بازیکن خوبی در لیگ معرفی نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید