خواهر بابک خرمدین: او با پدر و مادرم رابطه خوبی نداشت

به گزارش گفتمان برتر، در ادامه تحقیقات جنایت در خانواده خرمدین روز گذشته فرزندان متهمان در دادسرای جنایی حاضر شدند و توضیبحاتی ارائه کردند.

خواهر بابک خرمدین: او با پدر و مادرم رابطه خوبی نداشت

به گزارش روزنامه همشهری، فرزندان متهمان گفته اند که میان پدر و مادرشان و بابک خرمدین در داخل خانه رابطه خوبی برقرار نبوده و آنها همواره با هم درگیری داشته اند. در این میان دختر خانواده که هنوز از جنایت هولناکی که پدر و مادرش رقم زده اند شوکه بود، در تحقیقات گفت: من اصلا از قتل ها اطلاعی نداشتم. اما تا جایی که می دانستم بابک رفتار خوبی با پدر و مادرم نداشت. همواره آنها را اذیت و به آنها بی احترامی می کرد. بارها از مادرم شنیده بودم که بابک او را اذیت نموده و احترام سن بالای او نگه نمی داشت.

وی در ادامه گفت: پدر و مادرم کمی حالت های عصبی داشتند، بابک هم کمی داشت و البته این عصبی بودن آنها ارثی است اما به این حد نبود که بخواهند چنین جنایات هولناکی را رقم بزنند و من هنوز در شوک این ماجرا هستم. وی درخصوص اظهارنظر های مطرح شده در فضای مجازی نیز گفت: من نمی دانم افرادی که اظهارنظرهای بی مورد می نمایند چرا به فکر آبروی افراد نیستند. خواهش می کنم با آبروی ما بازی نکنید. خواهرم به هیچ عنوان درخصوص اینکه پدرم او را آزار می داده صحبتی با من که خواهرش بودم ننموده بود و من واقعا اطلاعی در این خصوص ندارم. بعید می دانم چنین موضوعی صحت داشته باشد. وی گفت: رابطه خانوادگی ما خوب بود و مسئله ای نداشتیم.

او درخصوص ناپدید شدن ناگهانی خواهرش نیز گفت: پدرم 3سال قبل به من گفت خواهرم به شیراز رفته و در آنجا ازدواج نموده است. بعد که بیشتر پیگیر شدم گفت به ترکیه رفته است. اما از خواهرم بی خبر بودم و چون خیلی نگرانش بودم چند ماه قبل گزارش مفقود شدنش را اعلام کردم. چون تصور می کردم در ترکیه بلایی سرش آمده است. اصلا فکر نمی کردم پدر و مادرم او را به قتل رسانده اند.

منبع: فرارو
انتشار: 18 تیر 1400 بروزرسانی: 18 تیر 1400 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 1616

به "خواهر بابک خرمدین: او با پدر و مادرم رابطه خوبی نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خواهر بابک خرمدین: او با پدر و مادرم رابطه خوبی نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید