خانم های خوشتیپ با ژاکت بافتنی اینطوری تیپ بزنند

به گزارش گفتمان برتر، مجله قرمز: ژاکت بافتنی از لباس های پرکاربرد در فصل های سرد سال است که شما را از سرما حفظ می نماید و علاوه بر این می تواند استایلی زیبا و شیک و راحت برای شما بسازد. ژاکت های بافتنی مدل ها و رنگ های متنوعی دارند و می توانند استایل شما را زیباتر نمایند. اما چطور می توان از ژاکت بافتنی کلاسیک و ساده در استایل زنانه استفاده کرد؟

خانم های خوشتیپ با ژاکت بافتنی اینطوری تیپ بزنند

اگر روش صحیح استایل ژاکت بافتنی را ندانید ممکن است در پوشیدن آن با مشکل روبرو شوید و استایل شما شل و ول و پف نموده و نامرتب به نظر برسد. اما نگران نباشید ما در این مقاله اختصاصی از مجله قرمز بیست روش مختلف برای پوشیدن و استایل ژاکت بافتنی زنانه را به شما آموزش خواهیم داد تا با به کار بردن این روش ها تنوع و زیبایی بیشتری به استایل زمستانی خود بدهید.

روش های مختلف برای استفاده از ژاکت بافتنی در استایل زنانه

پوشیدن ژاکت بافتنی در روزهای سرد حسی از گرما و راحتی به شما می دهد که با هیچ لباس دیگری قابل تجربه نیست. ژاکت های بافتنی پوشیدگی خوبی دارند و روی لباس های تنگ و چسبان و به همراه مدل های مختلف شلوار و کفش قابل استفاده هستند. اگر هنوز در خصوص نحوه پوشیدن ژاکت بافتنی خود در فصل زمستان تصمیم نگرفته اید ادامه این مقاله را مطالعه کنید و با بیست روش مختلف برای این کار آشنا شوید.

ژاکت بافتنی با دامن راسته یا کوزه ای: اگر قصد رفتن به یک مهمانی محبت آمیز و ساده را دارید و می خواهید ژاکت جدید خود را به دوستانتان نشان دهید بهتر است این ژاکت را با یک دامن کوز ه ای زیبا در رنگ دلخواه و یک جفت کفش پاشنه بلند بپوشید و قسمت جلوی ژاکت را نیز داخل دامن قرار دهید.

بافتنی با کلاه لبه دار:

اگر می خواهید استایل شما با ژاکت بافتنی تان راحت، زنانه و بی دغدغه اما شیک و زیبا به نظر برسد باید روی اکسسوری ها تاکید کنید. کلاه لبه دار یکی از این اکسسوری ها است که ترکیبی زیبا با ژاکت بافتنی می سازد به خصوص اگر با شلوار پارچه ای و کفش تخت زنانه هم همراه گردد.

ژاکت بافتنی با شالگردن:

بافتنی لباسی مخصوص فصل سرما است و شالگردن هم یک اکسسوری مخصوص فصل سرما است در نتیجه این دو در کنار هم می توانند ترکیبی زیبا بسازند. البته برای جلوه بهتر و بیشتر لباس رنگ شالگردن و ژاکت را متفاوت بگیرید و همراه با آن ها از یک شلوار جین تنگ و عینک آفتابی هم بهره ببرید.

ژاکت بافتنی با شلوار همرنگ:

استایل سرتاپا همرنگ مزایای زیادی برای شما دارد مخصوصا اگر از رنگ های تیره تشکیل شده باشد. پس اگر بافتنی مشکی یا تیره ای دارید و به دنبال شلوار مناسب برای آن هستید از یک شلوار همرنگ بهره ببرید و با انتخاب یک لایه رویی مناسب، استایل جذاب خود را کامل و زیبا کنید.

بافتنی روی یک بلوز:

بعضی از مدل های ژاکت های بافتنی ممکن است تعجب آور باشند مثل ژاکت های بدون آستین یا آستین کوتاه که شاید از نظر خیلی ها کاربردی نداشته باشند. اگر شما هم از این ژاکت ها در منزل دارید که بی استفاده باقی مانده است می توانید آن ها را روی بلوزهای نازک و پاییزی بپوشید و استایل زیبای خود را در فصل زمستان بسازید.

ژاکت بافتنی با گردنبند:

اکسسوری هایی مثل جواهرات نقش مهمی در زیباتر کردن استایل ساده شما دارند و از آن جایی که ژاکت بافتنی هم معمولا یک لباس ساده محسوب می گردد که می تواند با اکسسوری هایی مثل یک گردنبند بزرگ و زیبا، کامل تر گردد. ترجیحا رنگ گردنبند را متفاوت و متضاد با لباس خود انتخاب کنید تا جلوه بیشتری روی آن داشته باشد.

بافتنی با شلوار چرم:

ترکیب لباس های بافتنی گشاد مثل ژاکت و کت و مانتو در بالاتنه با لباس های تنگ مثل شلوار چرم و جین تنگ در پایین تنه همواره یک ترکیب زیبا و متعادل به وجود می آورد مخصوصا اگر شما پاهای کشیده و زیبایی داشته باشید و دوست داشته باشید با پوشیدن یک شلوار چرم تنگ زیبایی آن ها را بیشتر نشان دهید.

ژاکت بافتنی با دامن پیلی متالیک:

ژاکت بافتنی دارای بافت است و استفاده از لباس هایی که بافت متفاوتی با آن دارند استایل زیبایی به شما خواهد داد مثلا یک دامن پیلی متالیک با رنگ مشابه رنگ ژاکت شما ترکیبی زیبا با آن به وجود می آورد که در مهمانی ها هم قابل استفاده و بسیار راحت است.

ژاکت بافتنی روی پیراهن چهارخانه:

اگر به پوشیدن پیراهن های مدل مردانه به خصوص از نوع چهارخانه آن علاقه دارید می توانید این پیراهن ها را به عنوان بخشی از استایل زمستانی خود هم به کار ببرید. برای این کار کافی است یک ژاکت ساده را طرح دار را روی آن پیراهن بپوشید و یقه ها و سرآستین و لبه های پیراهن را از ژاکت بیرون بدهید.

بافتنی با شلوار جین و کفش کتانی:

خانم هایی که علاقمند به استایل راحتی ساده و بی دغدغه هستند می توانند به سادگی از لباس های بافتنی در استایل خود استفاده نمایند. چون این لباس ذاتا یک لباس راحتی است و ترکیب آن با لباس های راحتی دیگر مثل شلوار جین و کفش کتانی سفید بسیار ساده و بی دردسر است.

ژاکت بافتنی با شال پتویی و پانچو:

اگر شال پتویی و پانچو بخش مهمی از استایل زمستانی شما را تشکیل می دهد بنابراین یک ژاکت بافتنی هم یک بخش ضروری از استایل شما خواهد بود چون پوشیدن شال پتویی و پانچو روی این لباس ها بسیار ساده است و استایلی هماهنگ و جذاب برای شما به وجود خواهد آورد.

بافتنی با دامن فاستونی:

اگر رسمی بودن در استایل شما اهمیت بسیار زیادی دارد و همواره دوست دارید لباس های کلاسیک با تیپ رسمی بپوشید باز هم می توانید از بلوزها و ژاکت های بافتنی بهره ببرید. برای این کار شما به یک دامن یا شلوار از جنس فاستونی احتیاج دارید که می تواند با کت فاستونی هم همراه گردد و استایل شما با لباس های بافتنی را کامل کند.

ژاکت بافتنی با کالج طرح دار:

همان طور که گفتیم ژاکت های بافتنی معمولا ساده هستند و این سادگی این فرصت را به وجود می آورد که همراه با آن ها بتوانید از لباس ها و اکسسوری های طرح دار بهره ببرید. پس روزهای نسبتا خنک و غیربارانی می تواند بهترین زمان برای پوشیدن کالج طرح دار همراه با لباس های بافتنی شما باشد.

بافتنی با جواهرات ظریف:

اگرچه بافتنی با جواهرات بزرگ و گردنبندهای درشت ترکیب زیبایی می سازد اما شما نباید محدود به این نوع جواهرات باشید. شما می توانید از جواهرات ظریف هم همراه با ژاکت های بافتنی بهره ببرید به شرطی که مدل موی ساده و جمع شده در پشت برای خودتان انتخاب نموده باشید.

ژاکت بافتنی با شلوار جین گشاد:

اگر به استایل هه 90 علاقه دارید می توانید با لباس های بافتنی خود به همراه یک شلوار جین گشاد مدل دهه نودی این استایل را برای خودتان بازسازی کنید. برای این کار بهتر است لبه های شلوار را دوبار تا بزنید تا جوراب های شما هم معین گردد و تیپ شما متعادل و زیبا به نظر برسد.

بافتنی با دستمال گردن:

برای خانم هایی که به استایل پاریسی علاقه دارند استفاده از اکسسوری های استایل پاریسی مثل دستمال گردن و کلاه بره می تواند بهترین انتخاب باشد. این اکسسوری ها با ژاکت های بافتنی هم ترکیبی زیبا به وجود می آورند که سطح بالا و مناسب فصل پاییز و زمستان است.

بافتنی با بوت بلند:

اگر بوت های بلندی دارید که لباس مناسبی برای پوشیدن با آن پیدا نمی کنید ژاکت های بافتنی بهترین انتخاب هستند. این ژاکت ها به خصوص اگر بلند باشند و تا زیر باسن برسند به همراه شلوار جین تنگ و یا ساپورت و لگینگ و یک جفت بوت بلند ترکیبی شیک و عالی برای این فصل خواهند ساخت.

یک ترکیب کلاسیک چندلایه:

خانم های علاقمند به استایل کلاسیک هم می توانند به روش های مختلف از ژاکت های بافتنی خود استفاده نمایند که رمز این کار ترکیب این ژاکت با لباس های مناسب است. مثلا اگر از یک پالتوی خاکستری ساده روی این ژاکت بهره ببرید و با اکسسوری های ساده و در رنگ های خنثی استایل خود را کامل کنید ترکیبی کاملا کلاسیک خواهید داشت.

ژاکت بافتنی با گوشواره های بزرگ:

اگر به گوشواره های بزرگ و مدل جدید علاقه دارید این فصل بهترین زمان برای استفاده از این گوشواره ها است. ترکیب گوشواره های بزرگ و آویز مدل جدید با ژاکت بافتنی ترکیبی زیبا و متعادل است اما بهتر است در فصل های سرد سال از رنگ های تیره تر برای این گوشواره ها بهره ببرید.

بافتنی با شلوار جین سفید:

جالب است بدانید که هیچ قانون و محدودیتی در خصوص شلوارهای جین سفید وجود ندارد و شما می توانید آن ها را با هر لباسی اعم از لباس های تابستانی و زمستانی بپوشید. پس ترکیب ژاکت بافتنی با شلوار جین سفید هم می تواند ترکیبی زیبا، چشمگیر و هماهنگ باشد.

اگر این مقاله مورد توجه شما نهاده شد می توانید مقالات مشابه ما را مطالعه کنید. نقدها و پیشنهادات خود را نیز در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع: برترین ها
انتشار: 29 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 601

به "خانم های خوشتیپ با ژاکت بافتنی اینطوری تیپ بزنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانم های خوشتیپ با ژاکت بافتنی اینطوری تیپ بزنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید