تورهای کشتی های کروز شمار گردشگران بلیز را افزایش داده است

به گزارش گفتمان برتر، آمار گردشگران کشور کوچک بلیز به لطف سفرهای دریایی اخیرا افزایش چشمگیری داشته است.

تورهای کشتی های کروز شمار گردشگران بلیز را افزایش داده است

بلیز کشوری کوچک و کمتر شناخته شده در آمریکای مرکزی است که در سال جدید میلادی رونق قابل توجهی در جذب گردشگر داشته است. ورود گردشگران به کشور بلیز در حال افزایش است و طبق آخرین آمار اعلام شده، در میانه های سال 2018 میلادی روندی رو به صعود دارد.

در ماه ژوئن، یک میزان افزایش دو رقمی برای گردشگری شبانه در مدت سه سال اخیر برای این کشور ثبت شده است و نیمه اول امسال شاهد رشد تجمعی 17.1 درصدی مسافران بود. در ماه ژوئن طبق آمار، تعداد کشتی های کروز ورودی به بلیز 57.2 درصد بیشتر شده و در انتهای نیمه اول سال میلادی، افزایش 10.2 درصدی در مورد مسافرین دریایی در مقایسه با نیمه اول سال 2017 میلادی را شاهد بوده ایم.

در ماه ژوئن 2018 میزان ورود مسافران شبانه به این کشور 15 درصد افزایش پیدا کرده است.همچنین در طول شش سال اخیر، میزان ورود گردشگران در دو ماه ژوئن و جولای به میزان ورود گردشگران در دو ماه شلوغ تر و پرمسافرتر ژانویه و فوریه نزدیک شده است.

20 مورد درخواست برای کشتی های کروز برای بیش از 73000 مسافر دریایی وجود داشته که از این طریق می خواستند به بلیز سفر کنند. این حقیقت منجر به افزایش 57.2 درصدی شده و نسبت به ماه ژوئن سال 2017 میلادی، تعداد مسافرین دریایی کشور بلیز بیش از 26000 نفر رشد کرده که در نوع خود جالب توجه است.

منبع: کجارو / travelandtourworld.com
انتشار: 14 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 249

به "تورهای کشتی های کروز شمار گردشگران بلیز را افزایش داده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تورهای کشتی های کروز شمار گردشگران بلیز را افزایش داده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید