(تصاویر) افشای دلیل اخراج بازیگر بچه مهندس؛ درخواست روزبه حصاری برای حقوق 200 میلیونی

به گزارش گفتمان برتر، روزبه حصاری، بازیگری که با فصل سوم سریال بچه مهندس به شهرت رسیده بود برای حضور در فصل بعدی این سریال، درخواست دستمزدی نجومی نموده که با واکنش تهیه کننده این سریال، منجر به برکناری او از این مجموعه شده است.

(تصاویر) افشای دلیل اخراج بازیگر بچه مهندس؛ درخواست روزبه حصاری برای حقوق 200 میلیونی

به گزارش دانا، بسیاری از رسانه ها به نقل از سعید سعدی، تهیه نماینده سریال بچه مهندس 4، کنار گذاشته شدن روزبه حصاری بازیگر نقش جواد جوادی و در واقع نقش اول سریال را رسانه ای کردند.

سعید سعدی، درخواست های غیر متعارف این بازیگر را دلیل حذف او از این مجموعه بیان کرد و بیان کرد که بازیگر جایگزین این نقش بزودی انتخاب و اعلام خواهد شد.

تصاویری از روزبه حصاری در بچه مهندس

پیگیری های خبرنگار در این خصوص جزئیات این برکناری را تعیین نموده است. این بازیگر جوان که به گفته بسیاری با فصل سوم این سریال به شهرت رسیده است، برای حضور و بازی در فصل چهارم بچه مهندس درخواست حقوق ماهیانه 200 میلیونی داشته (حقوق یک سوپراستار سینما) درصورتی که ابتدای پروژه با تهیه نماینده سریال بر سر عدد 40 میلیون تومان به توافق رسیده بود. همه این ها به قول تهیه نماینده سریال وقتی غیر متعارف می گردد که دستمزد همین آقای بازیگر برای فصل قبل حدود 7 میلیون تومان در ماه بوده است.

البته شنیدن چنین عدد ها و دستمزد های نجومی برای بازی در تلویزیون تازگی ندارد. نمونه اخیر آن سریال پایتخت بود که چندی پیش خبر ساخت فصل هفتم آن رسانه ای شد و اخبار درگوشی درخواست دستمزد 5 میلیاردی یکی از بازیگران مهم این سریال را شرط حضور او برای فصل هفتم این مجموعه عنوان نموده؛ این رقم زمانی بهتر درک می گردد که بدانیم کل برآورد ساخت فصل جدید پایتخت حدود 30 میلیارد تومان تخمین زده شده است.

ذکر این اعداد و ارقام شاید فقط تلنگری باشد به مدیرانی که با وسواس و مراقبت بیشتر نسبت به پروژه ها و سریال های اصطلاحا چند فصلی خود باشند که هنوز پخش آن ها به اتمام نرسیده، به بهانه رضایت مخاطب نگارش فصل بعدی را شروع می نمایند که متاسفانه درخواست عدد های نجومی و لبخند مدیران ماحصل چنین اتفاقاتی شده است.

جواد جوادی جدید سریال بچه مهندس معرفی گردید

محمدرضا رهبری بازیگر نقش جواد جوادی در بچه مهندس 4 شد.

سعید سعدی تهیه نماینده سریال ضمن اعلام خبر فوق اضافه نمود: پس از قطع همکاری با روزبه حصاری، محمدرضا رهبری به گروه پیوست و تصویربرداری سکانس های ایشان شروع شد.

وی در ادامه تاکید نمود: ما کوشش کردیم آقای حصاری در گروه بازیگران باشند و با آن که ایشان در مجموعه دیگری مشغول بازی بودند و کارشان در آن مجموعه 20روز بیشتر طول کشید، با برنامه ریزی دقیق صحنه های دیگر را گرفتیم تا به گروه بپیوندند اما به دلیل درخواست های نامتعارف ایشان این امر میسر نشد و ما به لحاظ فراوریی به دلیل این رفتارهای غیرمتعارف دچار مشکل شدیم.

وی درباره یک دستی بازی و فراهم شدن شرایطی برای عدم گسست مجموعه با فصل های قبل گفت: در سری های قبل هم این نقش توسط بازیگران دیگر ایفا شد و ان شالله با هدایت های آقای احمد کاوری کارگردان پروژه، محمدرضا رهبری از عهده نقش جواد جوادی به خوبی برمی آید.

این تهیه نماینده باسابقه تلویزیون درباره میزان تصویربرداری اجرا شده گفت: تا به امروز 20 درصد از مجموعه تصویربرداری شده و ادامه کار علاوه بر تهران در شهرهای اصفهان، مشهد، گرمسار، بوئین زهرا و اشتهارد هم تصویربرداری خواهد شد.

در این مجموعه بازیگرانی همچون ثریا قاسمی، فرهاد قائمیان، عبدالرضا اکبری، مهشید جوادی، محمدرضا رهبری، نسیم باقریان، کریم قربانی، عباس جمشیدی فر و شیوا خسرومهر حضور دارند و به زودی چند بازیگران جدید نیز به گروه اضافه خواهند شد.

سریال بچه مهندس 4 به تهیه نمایندگی سعید سعدی و به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما تهیه و فراوری می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 9 بهمن 1399 بروزرسانی: 9 بهمن 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 1323

به "(تصاویر) افشای دلیل اخراج بازیگر بچه مهندس؛ درخواست روزبه حصاری برای حقوق 200 میلیونی" امتیاز دهید

2 کاربر به "(تصاویر) افشای دلیل اخراج بازیگر بچه مهندس؛ درخواست روزبه حصاری برای حقوق 200 میلیونی" امتیاز داده اند | 2.5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصاویر) افشای دلیل اخراج بازیگر بچه مهندس؛ درخواست روزبه حصاری برای حقوق 200 میلیونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید