360 واحد مسکن مهر بروجرد در هفته تعاون به بهره برداری می رسد

به گزارش گفتمان برتر، خبرنگاران: مدیرکل تعاون و رفاه اجتماعی لرستان گفت: تعاونی مسکن فرزندان بروجرد 360 واحد مسکونی را ساخته که این تعداد واحد در هفته تعاون به بهره برداری می رسند.

360 واحد مسکن مهر بروجرد در هفته تعاون به بهره برداری می رسد

جهت دریافت خدمات اجرای روف گاردن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

به گزارش گفتمان برتر از خرم آباد، علی آشتاب شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای مسکن استان لرستان در خرم آباد اظهار کرد: پروژه واحدهای مسکونی مهر در لرستان با فرایند خوبی در حال اجراست و در بیشتر شهرستان ها این پروژه ها به زودی تکمیل می شوند و به متقاضیان آن ها تحویل داده می شوند.

وی اضافه نمود: تعاونی مسکن فرزندان بروجرد یکی از تعاونی هایی است که به خوبی در زمینه ساخت پروژه های مسکن مهر فعالیت داشته است به طوری که این تعاونی 360 واحد مسکونی را ساخته است که این تعداد پروژه آماده بهره برداری هستند و در هفته تعاون به بهره برداری می رسند.

آشتاب توضیح داد: در شهرستان ازنا نیز تعاونی مسکن فرهنگیان این شهرستان با افزایش تسهیلات بانکی مسکن مهر تا سقف 30 میلیون تومان برای متقاضیان حدود 250 واحد مسکن مهر را در دست ساخت دارد که از این تعداد 84 واحد تا خاتمه آبان ماه و مابقی نیز تا خاتمه سال جاری به بهره برداری می رسند.

مدیرکل تعاون و رفاه اجتماعی لرستان بیان نمود: ارائه تسهیلات 30 میلیون تومانی در راستای تسریع در امر ساخت و ساز انجام می گردد و در صورت موافقت با پرداخت این مبلغ مشکل عمده متقاضیان رفع می گردد.

وی اظهار کرد: تعاونی مسکن لشکر 84، 128 واحد آماده بهره برداری دارد و 20 واحد پیشرفت فیزیکی 50 درصدی داشته است همچنین تعاونی مسکن شهرداری خرم آباد در قسمت نشر آگهی است، در صورت هماهنگی بیشتر مسئولان اداره ثبت آغاز به کار این واحدها سریع تر انجام می گردد.

آشتاب مطرح کرد: همچنین این تعاونی 300 میلیون تومان از اعضا بابت حق عضویت دریافت نموده است که اکنون اعضای آن تمایلی به سکونت و سرمایه گذاری در سایتی که در محله پشت بازار خرم آباد واقع شده است را ندارند، لذا ضروری است در جانمایی آن تغییراتی انجام گردد.

مدیرکل تعاون و رفاه اجتماعی لرستان بیان نمود: در شهرستان الیگودرز 340 واحد مسکن مهر در حال اجراست که از این تعداد حدود 160 واحد در هفته دولت به بهره برداری می رسد و حدود 180 واحد باقی مانده نیز تا خاتمه بهمن ماه به بهره برداری می رسند.

آ

منبع: تسنیم
انتشار: 18 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 818

به "360 واحد مسکن مهر بروجرد در هفته تعاون به بهره برداری می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "360 واحد مسکن مهر بروجرد در هفته تعاون به بهره برداری می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید