گزارش دادستانی از معاینه اولیه جسد منصوری: شکستگی در صورت، کتف ها و سایر نقاط بدن

به گزارش گفتمان برتر، بر اساس ظواهر، جسد متعلق به آقای غلامرضا منصوری است ثانیاً آنالیز ها حاکی است که از مکان بلندی سقوط نموده است چرا که شکستگی در سر و صورت و تنه (کتف راست و چپ و استخوان های صورت) با تصویر برداری روئیت شد.

گزارش دادستانی از معاینه اولیه جسد منصوری: شکستگی در صورت، کتف ها و سایر نقاط بدن

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری تسنیم، صبح امروز جسد قاضی غلامرضا منصوری متهم ردیف نهم مرتبط با پرونده معاون اجرایی سابق حوزه ریاست قوه قضائیه به کشور منتقل شد.

جسد نامبرده پس از جری تشریفات قانونی و انتقال از کشور رومانی به ترکیه و سپس به وسیله فرودگاه امام خمینی(ره) وارد کشور شد که بلافاصله با دستور معاون دادستان تهران برای تشخیص هویت به پزشکی قانونی منتقل شد.

در گزارش پزشکی قانونی آمده است: با معاینه دقیق جسد و تصویربرداری و اقدامات پزشکی و تشخیصی صورت پذیرفته معین شد اولاً بر اساس ظواهر، جسد متعلق به آقای غلامرضا منصوری است ثانیاً آنالیز ها حاکی است که از مکان بلندی سقوط نموده است چرا که شکستگی در سر و صورت و تنه (کتف راست و چپ و استخوان های صورت) با تصویر برداری روئیت شد.

در ادامه نمونه های سم شناسی و آسیب شناسی اخذ شد و برای احراز هویت علمی نمونه DNA از جسد اخذ تا با حضور اولیاء دم تطبیق نمایی گردد.

لذا علت اصلی فوت پس از نتیجه آزمایشات اعلام خواهد شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 24 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 1051

به "گزارش دادستانی از معاینه اولیه جسد منصوری: شکستگی در صورت، کتف ها و سایر نقاط بدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش دادستانی از معاینه اولیه جسد منصوری: شکستگی در صورت، کتف ها و سایر نقاط بدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید