پیروزی سپاهان برابر شاهین بوشهر، زردهای اصفهان صدرنشین شدند

به گزارش گفتمان برتر، آخرین دیدار از هفته نخست نوزدهمین دوره رقابت های فوتبال لیگ برتر شامگاه امروز شنبه بین تیم های شاهین شهرداری بوشهر و سپاهان اصفهان برگزار گردید که طی آن تیم مهمان اصفهانی پیروز شد میزبانش را یک بر صفر شکست دهد. کومان(57) ، محمد محبی(63) و مدافع شاهین(82) برای سپاهان گل زدند.

پیروزی سپاهان برابر شاهین بوشهر، زردهای اصفهان صدرنشین شدند

سپاهان که برای این فصل بازیکنان مطرح و سرشناسی را به خدمت گرفته و یکی از امیدهای اصلی قهرمانی است، در نیمه اول نتوانست دروازه شاهین تازه صعود نموده به لیگ برتر را باز کند. اما در نیمه دوم و در دقیقه 57 کومان از تعلل مدافعان شاهین استفاده کرد و با ضربه ای محکم دروازه شاهین را باز کرد.

در ادامه بازهم این سپاهان بود که از عمق دفاع شاهین صاحب موقعیت شد و توسط محمد محبی به گل دوم دست پیدا کرد. این گل در دقیقه 63 و از روی یک ضربه آرام فنی روی زمین به دست آمد.

در حالی که تیم شاهین بوشهر برای رسیدن به گل تمرکزش را روی دروازه سپاهان گذاشته بود، زردهای اصفهانی در یک ضد حمله صاحب موقعیت عالی شدند و توسط رضا میرزایی در دقیقه 82 توپ را به تیر عمودی دروازه زدند که در برگشت میرزایی ضربه را به سمت دروازه زد اما مدافع شاهین به جای دفع توپ آن را به تور دروازه خودشان چسباند.

سپاها با این پیروزی در هفته اول صدرنشین لیگ برتر شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 209

به "پیروزی سپاهان برابر شاهین بوشهر، زردهای اصفهان صدرنشین شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروزی سپاهان برابر شاهین بوشهر، زردهای اصفهان صدرنشین شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید