پلیس کربلا ادعای رسانه ها درباره کشته شدن معترضان را تکذیب کرد

به گزارش گفتمان برتر به نقل از روسیاالیوم، فرماندهی پلیس کربلا امروز سه شنبه اخبار مربوط به کشته شدن تظاهرات کنندگان در شب گذشته را تکذیب کرد.

پلیس کربلا ادعای رسانه ها درباره کشته شدن معترضان را تکذیب کرد

در بیانیه فرماندهی پلیس کربلا آمده است: آنچه در رسانه ها درباره کشته شدگان منتشر شده، بی اساس است. نه از نیروهای امنیتی و نه از تظاهرات نمایندگان کسی کشته نشده است جز یک نفر که دور از محل برگزاری تظاهرات در شرق شهر و حدود 2 کیلومتری آن در حادثه جنایی کشته شده است. ویدئوهایی که منتشر شده است با هدف تحریک مردم کربلا اتفاق افتاده است. برای اطمینان از عدم کشته شدن افراد در تظاهرات، هر کس می تواند به پزشکی قانونی بیمارستان الحسینی مراجعه کند. اخبار جعلی که در رسانه ها منتشر شده را تکذیب می کنیم و ویدئوهایی که پخش شده است صحت ندارد. ما آماده ایم همراه شبکه های خبری به پزشکی قانونی برویم و تمامی فرمهای کالبدشکافی روز گذشته را نمایش دهیم. به جز حادثه جنایی مذکور هیچ فرمی برای کالبد شکافی پرنشده است و رسانه ها برای دست یابی به حقیقت می توانند به پزشکی قانونی مراجعه نمایند.

در این بیانیه از اقدامات علیه رسانه هایی که قصد خدشه وارد کردن به وجهه شهر کربلا بدون رجوع به منبع اصلی قبل از انتشار خبر را دارند، خبر داده شده است.

این در حالی است که بعضی رسانه هایی که در راستای ایجاد فتنه در عراق حرکت می نمایند از جمله رویترز و العربیه مدعی شده بودند که در جریان تیراندازی پلیس به تظاهرات نمایندگان در کربلا 13 نفر کشته و 865 نفر دیگر زخمی شده اند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 444

به "پلیس کربلا ادعای رسانه ها درباره کشته شدن معترضان را تکذیب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلیس کربلا ادعای رسانه ها درباره کشته شدن معترضان را تکذیب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید