پاداش تیمی و فردی بازیکنان رئال مادرید بابت فتح سوپرجام اسپانیا

به گزارش گفتمان برتر، یک رسانه اسپانیایی از رقمی که باشگاه رئال مادرید و هر یک از بازیکنان این تیم بابت قهرمانی در سوپرجام اسپانیا کسب کردند، پرده برداشت.

پاداش تیمی و فردی بازیکنان رئال مادرید بابت فتح سوپرجام اسپانیا

با تورهای سفر به اسپانیا از سرزمین جشن و موسیقی دیدن کنید. به بارسلون و مادرید سری بزنیم و از جزایر قناری و ایبیزا دیدن کنیم.

به گزارش خبرنگاران، نشریه آ اس اسپانیا در گزارشی اظهار داشت که هر یک از بازیکنان تیم فوتبال رئال مادرید بابت قهرمانی این تیم در سوپرجام اسپانیا رقمی اولیه معادل 150 هزار یورو دریافت نموده اند.

رئال مادرید در اولین دوره چهار تیمی سوپرجام اسپانیا با شکست اتلتیکومادرید در بازی فینال قهرمان رقابت های شد که عربستان سعودی میزبان آن بود.

به لطف قرارداد چند 10 میلیون یورویی که فدراسیون فوتبال اسپانیا با سعودی ها بسته، این سازمان توانسته جوایز نقدی تیم های شرکت کننده و بازیکنان آنها را افزایش دهد و از این رو باشگاه رئال مادرید بابت قهرمانی در سوپرجام اسپانیا 12 میلیون یورو پاداش دریافت می نماید. علاوه بر این اما هر یک از بازیکنان این تیم هم 150 هزار یورو پاداش می گیرند.

هر یک از چهار تیم شرکت کننده در این رقابت ها تنها به صرف حضور پاداش معینی داشتند. تیم های رئال مادرید و بارسلونا هر یک 6 میلیون یورو، اتلتیکومادرید 4 میلیون یورو و والنسیا 1.7 میلیون یورو پاداش دریافت نموده اند. به این رقم اما مبالغ دیگری از محل قراردادهای اسپانسری و تجاری دیگر هم افزوده می گردد به طوری که در خصوص باشگاه رئال مادرید مجموع سود حاصل از سفر به عرربستان به 12 میلیون یورو افزایش پیدا نموده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 585

به "پاداش تیمی و فردی بازیکنان رئال مادرید بابت فتح سوپرجام اسپانیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاداش تیمی و فردی بازیکنان رئال مادرید بابت فتح سوپرجام اسپانیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید