منزوی: اجرای سقف قرارداد در استقلال شدنی نیست

به گزارش گفتمان برتر، کامران منزوی مشخص هرگونه سقف قرارداد را که برخی خبرگزاری ها از آن پرده برداشتند، تکذیب کرد تا مشخص شود مدیران در استقلال هنوز به جمع بندی نهایی نرسیده اند.

منزوی: اجرای سقف قرارداد در استقلال شدنی نیست

کامران منزوی درباره اینکه برخی خبرگزاری ها از تعیین سقف بودجه برای استقلال پرده برداشته اند، این واکنش را نشان داد: هنوز بودجه استقلال به دستمان نرسیده است. پس چطور می خواهیم در مورد سقف قرارداد بازیکنان تصمیم بگیریم. چنین چیزی فعلا امکان پذیر نیست. سرچیزی که وجود ندارد نمی شود صحبت کرد ولی به طور کل هر بازیکنی قیمتی دارد. زمانی علیرضا اکبرپور ارزان ترین و در عین حال بهترین بازیکن استقلال بود و بعد از مدتی که ما توانایی او را دیدیم تصمیم گرفتیم تغییراتی در قراردادش انجام بدهیم.

عضو هیات مدیره استقلال در مورد این که اخبار منفی زیادی از استقلال به بیرون منتشر می شود، این جملات را به زبان آورد: الان فصل بهار است و همه چیز خوب و باران های اخیر هم بسیار فضا را خوب کرده است. انشاالله به زودی از استقلال هم اخبار خوبی به بیرون منتشر می شود. البته باید تاکید کنم که شرایط استقلال را با باشگاه های دیگر مقایسه نکنید. شرایط استقلال باعث شده خون به دل همه بشود و ما نمی توانیم بی گدار به آب بزنیم. تیم های دیگر به اندازه استقلال مدعی ندارد.

1

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 3 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 134

به "منزوی: اجرای سقف قرارداد در استقلال شدنی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منزوی: اجرای سقف قرارداد در استقلال شدنی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید