متروی کرج در انتظار اعتبار ، افزایش گروه های عملیاتی

به گزارش گفتمان برتر، رئیس سازمان حمل ونقل ریلی شهرداری کرج گفت: در صورت تأمین منابع مالی مناسب تا خاتمه سال شاهد راه اندازی بخشی از خط دو مترو خواهیم بود.

متروی کرج در انتظار اعتبار ، افزایش گروه های عملیاتی

به گزارش خبرنگاران آنلاین به نقل از مهر، علی اصغر صلواتی با اشاره به آخرین شرایط پروژه متروی کرج، استان البرز اظهار کرد: سیاست گذاری های خوب دنبال شده توسط شورا و شهرداری کرج موجب شد تا شاهد پیشرفت خوب این پروژه در یک سال و نیم گذشته باشیم.

وی ادامه داد: در بخشی از خط دو پروژه متروی کرج حدفاصل 45 متری گل شهر تا چهارراه طالقانی پیشرفت فیزیکی کار در حال حاضر بیش از 85 درصد است.

رئیس سازمان حمل ونقل ریلی شهرداری کرج گفت: در صورت تأمین منابع مالی مناسب تا انتها سال جاری، شاهد راه اندازی این مقطع از خط دو پروژه خواهیم بود.

صلواتی در پاسخ به اینکه شتاب دادن به کار تکمیل این مقطع از متروی کرج تأثیری در کاهش کیفیت این جهت نخواهد داشت، گفت: عملیات اجرایی در بخش های مختلف پروژه بامهارت کامل در حال انجام است، اکیپ هایی فعال در پروژه مترو از مهارت کافی برخوردار است.

وی گفت: برای تسریع در بهره برداری هرچه سریع تر از مقطع نخست خط دو مترو تعداد اکیپ های عملیاتی در این پروژه بیشترمی شود و نیروها نیز در تعداد شیفت کاری بیشتری فعالیت خواهند کرد.

  • متروی کرج؛ از واقعیت تا نگاه خوش بینانه
  • خبرهای خوش از مترو کرج

رئیس سازمان حمل ونقل ریلی شهرداری کرج بیان نمود: به یقین با دقت نظر تیم مجموعه کنترل این پروژه، کیفیت کار به نحو مطلوب انجام خواهد شد.

صلواتی در خصوص اقداماتی که برای اجرا و تکمیل بخش نخست کار در حدفاصل 45 متری گل شهر تا چهارراه طالقانی باقی مانده است، گفت: کارهای باقیمانده بیشتر خرید تجهیزات و نصب آن است.

وی در بخش دیگری بیان نمود: در گام نخست دو ایستگاه در 45 متری گل شهر و چهارراه طالقانی به مرحله راه اندازی می رسد، بعد از دو ماه از زمان بهره برداری این دو ایستگاه، ایستگاه سه راه رجایی شهر وارد مدار می شود.

رئیس سازمان حمل ونقل ریلی شهرداری کرج تأکید کرد: همت و اراده ما بر این است تا ادامه این خط را به میدان شهید سلطانی برسانیم تا بخشی از مشکلاتی که در آن نقطه در بحث تردد شهروندان وجود دارد را رفع کنیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 5 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 1011

به "متروی کرج در انتظار اعتبار ، افزایش گروه های عملیاتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متروی کرج در انتظار اعتبار ، افزایش گروه های عملیاتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید