مایکل شوماخر برای سلول درمانی در بیمارستانی در پاریس بستری شد

به گزارش گفتمان برتر، مایکل شوماخر قهرمان هفت دوره مسابقات جهانی اتومبیلرانی فرمول یک برای سلول درمانی در بیمارستانی در پاریس بستری شده است.

مایکل شوماخر برای سلول درمانی در بیمارستانی در پاریس بستری شد

نشریه فرانسوی لا پاریزین گزارش داده است که این قهرمان 50 ساله آلمانی در بخش قلب و عروق بیمارستان ژرژ پمپیدوی پاریس تحت نظر دکتر فیلیپ مناش که از او به عنوان پیشگام درمان نارسایی قلب با سلول های بنیادی نام برده است، بستری شده است.

به نوشته لا پاریزین این درمان در این بیمارستان در جنوب غرب پاریس دو روز طول خواهد کشید. به نوشته این نشریه این ستاره تیم اتومبیلرانی فراری در بهار سال جاری هم دو بار در این بیمارستان درمان شده بود.

شوماخر در دسامبر 2013 در یک حادثه در حین اسکی که باعث خرد شدن کلاهخود ایمنی اش شد، آسیب دید و از آن هنگام اطلاعات چندانی درباره او علنی نشده است.

  • حادثه در پیست اسکی؛ چهره نامدار فرمول یک را به کما فرو برد

پزشکان شش ماه پس از این حادثه برای حفظ مغز شوماخر او را به اغما فرو بردند و به بیمارستان گرنوبل در لوزان سوئیس منتقل کردند. شوماخر در سپتامبر 2014 به خانه اش فرستاده داده شد تا به طور خصوصی درمان گردد.

دوستان قدیمی شوماخر می گویند او نمی تواند راه برود و به درستی ارتباط برقرار کند.

شوماخر نخستین عنوان قهرمانی اش را 25 سال پیش به دست آورد و در سال 1992 برای نخستین بار برنده مسابقه اتومبیلرانی جایزه بزرگ یا گران پری شد. او در طول سال های بعدی در تیم های بنتون و فراری مسابقه داد و برای آخرین بار در سال 2006 در چین برنده مسابقه گران پری 91 شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 22 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 278

به "مایکل شوماخر برای سلول درمانی در بیمارستانی در پاریس بستری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مایکل شوماخر برای سلول درمانی در بیمارستانی در پاریس بستری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید