طرح مالیات بر خانه های خالی به کمیسیون مالی مجلس بازگشت

به گزارش گفتمان برتر، طرح مالیات بر خانه های خالی برای کار کارشناسی بیشتر و برطرف ابهام به کمیسیون مالی ارجاع شد.

طرح مالیات بر خانه های خالی به کمیسیون مالی مجلس بازگشت

جهت دریافت خدمات پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری فارس، گزارش کمیسیون مالی درمورد طرح دو فوریتی اصلاح ماده 54 مکرر قانون مالیات های مستقیم (مالیات بر خانه های خالی) صبح امروز (یکشنبه) نخستین دستور کار مجلس بود.

پیش از مطرح شدن جزییات این طرح محمدرضا پورابراهیمی رییس کمیسیون مالی درخواست برطرف ابهام طرح در کمیسیون را ارائه کرد.

قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی نیز در این باره اظهار کرد: طبق ماده 153 نمایندگان هر ابهامی داشته باشند می توانند مطرح نمایند، آقای پورابراهیمی و دوستان کمیسیون هم نامه رسمی دادند که ضروری است طرح دوباره به کمیسیون برگردانده گردد، لذا ما این طرح را به کمیسیون بر می گردانیم.

قالیباف افزود: از آقای پورابراهیمی خواهش می کنیم نظر کمیسیون های فرعی را هم بگیرند تا با توجه به این که این طرح، قید دو فوریت دارد به سرعت برای رای گیری به صحن علنی بیاید.

وی با بیان این که دولت هم موافق ارجاع طرح به کمیسیون است، گفت: این طرح نیاز به کار کارشناسی بیشتری دارد که بدون اشکال و به صورت کامل اجرایی گردد.

نهایتا پس از مطرح شدن این موضوع، طرح مالیات بر خانه های خالی برای کار کارشناسی بیشتر و برطرف ابهام به کمیسیون مالی ارجاع شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 1 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 1002

به "طرح مالیات بر خانه های خالی به کمیسیون مالی مجلس بازگشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح مالیات بر خانه های خالی به کمیسیون مالی مجلس بازگشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید