صعود 10 تنیسور به مرحله فینال مسابقات تنیس رده های سنی کشور

به گزارش گفتمان برتر، با سرانجام یافتن مرحله نیمه نهایی رقابت های تنیس رده های سنی کشور در کرمان، 10 تنیسور در دو بخش دختران و پسران به مرحله فینال راه یافتند.

صعود 10 تنیسور به مرحله فینال مسابقات تنیس رده های سنی کشور

امیرحسین اسفندیاری، مدیر برگزاری مسابقات رده های سنی نوجوانان و نونهالان کشور سطح A در گفت و گو با خبرنگار ، گفت: مسابقات تنیس رده های سنی نونهالان و نوجوانان کشور در دو بخش دختران و پسران از چهار آبان جاری به میزبانی آموزشگاه تنیس امیر حسین اسفندیاری در باشگاه تنیس هتل پارس کرمان شروع شده است.

او اضافه کرد: 97 تنیسور از استان های تهران، کرج، مشهد، اهواز، یزد، شیراز، بندرعباس، کرمان، اصفهان و چهارمحال و بختیاری به مدت 6 روز با هم به رقابت پرداختند.

اسفندریاری به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها اشاره نمود و اضافه کرد: با خاتمه یافتن مرحله نیمه نهایی این رقابت ها، 10 تنیسور در دو بخش دختران و پسران به مرحله فینال راه یافتند.

او توضیح داد: بر این اساس، در رده زیر هشت سال پسران، رامتین رافعی و آراد حبیبی نژاد به مرحله فینال راه یافتند و بهداد محمدی و رهام نیکپور نیز به عنوان سوم مشترک دست یافتند.

اسفندیاری بیان داشت: در رده زیر 12 سال دختران نیز فریماه فرهی مقدم و زهرا سادات طاهری فینالیست شدند و آیناز داوری و نجلا سادات علوی نیز عنوان سوم مشترک را به خود اختصاص دادند.

او گفت: در رده زیر 12 سال پسران هم محمد امین ارجمند و پارسا ثمره راهی مرحله فینال شدند و آیریک عابدین زاده و سامیار طاهری نیز مقام سوم مشترک را از آن خود کردند.

اسفندیاری اضافه کرد: در رده زیر 10 سال پسران نیز سامیار طاهری و رامتین رافعی به فینال صعود کردند و بردیا چوبینه و امیرحسین باربد سوم مشترک شدند.

او توضیح داد: در رده زیر 10 سال دختران هم فریماه فرهی مقدم و صبا خیرمنش به مرحله نهایی رقابت ها راه یافتند و رومینا رافعی و آیناز داوری نیز به مقام سوم مشترک رسیدند.

اسفندیاری با اعلام اینکه رقابت های مرحله فینال از ساعت 8 صبح روز آدینه 10 آبان جاری در باشگاه تنیس هتل پارس کرمان شروع می گردد، بیان داشت: مراسم اختتامیه این رقابت ها نیز ساعت 13 با حضور پیشکسوتان، ورزشکاران، مربیان، داوران و بزرگان تنیس و مسئولان استان در باشگاه تنیس هتل پارس کرمان برگزار می گردد.

ب

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 29 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 451

به "صعود 10 تنیسور به مرحله فینال مسابقات تنیس رده های سنی کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صعود 10 تنیسور به مرحله فینال مسابقات تنیس رده های سنی کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید