صدراعظم نوری: پرچم فعالیت سیاسی زنان اصلاح طلب را بالا نگاه داشتیم

به گزارش گفتمان برتر، دبیر مجمع زنان اصلاح طلب گفت: در کنگره امروز سازوکار انتخاب شورای مرکزی جدید را خواهیم داشت که از 19 نفر کاندیدا رأی گیری و 11 نفر عضو اصلی و چهار نفر عضو علی البدل انتخاب می شوند.

صدراعظم نوری: پرچم فعالیت سیاسی زنان اصلاح طلب را بالا نگاه داشتیم

به گزارش خبرنگاران، زهرا صدراعظم نوری در دومین کنگره مجمع زنان اصلاح طلب که صبح امروز به صورت مجازی برگزار گردید، اظهار کرد: ما اولین کنگره را در سال 96 برگزار کردیم و طی سال های 96 تا 99 فعالیت های بسیاری داشتیم و از آنجایی که ما باید دستورالعمل های وزارت کشور و کمیسیون ماده 10 احزاب را اجرا کنیم، از اوایل سال جاری در جلسات شورای مرکزی گفت وگوهایی را در مورد برگزاری دومین کنگره داشتیم و توسط شورای مرکزی کمیته ای به عنوان کمیته برگزارنماینده کنگره انتخاب شد که باید همه جوانب و مسائل را مورد آنالیز قرار می داد.

وی اضافه نمود: کمیته درخصوص فعالیت استان ها برنامه ریزی کرد و با استان ها ارتباط برقرار و از آنها درخواست شد که حضور فعال داشته باشند و نمایندگان خود را برای حضور در کنگره معرفی نمایند.

صدراعظم نوری با بیان اینکه ما تا به امروز جلسات متعددی برگزار کردیم، گفت: طبق اساسنامه و ضوابط وزارت کشور، امروز سازوکار انتخاب شورای مرکزی جدید را خواهیم داشت که از 19 نفر کاندیدا رأی گیری خواهد شد و 11 نفر عضو اصلی و 4 نفر عضو علی البدل انتخاب خواهند شد.

دبیر مجمع زنان اصلاح طلب گفت: با کوشش های دوستان در شورای مرکزی و نمایندگان مجمع در استان ها، اکثریت استان ها حضور فعال داشتند و اعلام آمادگی کردند.

وی یادآور شد: فرصت مناسبی فراهم شد که ما بتوانیم برخلاف همه محدودیت ها، مسائل، موانع و مسائلی که وجود دارد، پرچم کوشش و فعالیت زنان اصلاح طلب را همیشه بالا نگاه داریم و کوشش کنیم تا زنان ما از صندلی مناسب برخوردار شوند و در جهت تقویت، تحکیم و ارتقای این صندلی کوشش وافری داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 اسفند 1399 بروزرسانی: 17 اسفند 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 1398

به "صدراعظم نوری: پرچم فعالیت سیاسی زنان اصلاح طلب را بالا نگاه داشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدراعظم نوری: پرچم فعالیت سیاسی زنان اصلاح طلب را بالا نگاه داشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید