شرکت مهندسی و توسعه گاز و نفت خزر تفاهم نامه همکاری امضا کردند

به گزارش گفتمان برتر، شرکت مهندسی و توسعه گاز و شرکت نفت خزر همسو با افزایش همکاری فنی، آموزشی و پژوهشی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

شرکت مهندسی و توسعه گاز و نفت خزر تفاهم نامه همکاری امضا کردند

به گزارش خبرنگار شانا، آیین امضای تفاهم نامه همکاری میان این دو شرکت صبح امروز (سه شنبه، نهم دی ماه) با حضور بهرام صلواتی، مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران و علی اصولی، مدیرعامل شرکت نفت خزر در محل شرکت مهندسی و توسعه گاز برگزار گشت.

امضای این تفاهم نامه گامی برای اجرای سیاست تبادل داده ها و استفاده بهینه از امکانات و اطلاعات موجود و توانمندی های دو شرکت است.

یکی از محورهای این تفاهم نامه همکاری علمی و فنی است که سبب انتقال دانش و تجربیات با موضوع مطالعه های میدان ها و ساختارهای واقع در دشت گرگان و حوضه خزر است و ذخیره سازی زیرزمینی گاز طبیعی دنبال می شود. در بخش دیگر آن نیز همکاری آموزشی و پژوهشی در نظر است که در قالب برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت، بلندمدت، تخصصی و کارگاه آموزشی، اجرای طرح های پژوهشی و کاربردی شکل بگیرد.

براساس این گزارش، شرکت نفت خزر از شرکت های تابع شرکت ملی نفت است که وظیفه اکتشاف، توسعه و تولید منابع هیدروکربنی در حوضه جنوبی و سه استان ساحلی مازندران، گلستان و گیلان را به عهده دارد و همکاری های فنی، آموزشی و پژوهشی با شرکت های صاحب تجربه و تخصص را به عنوان راهی برای تحقق مأموریت های سازمانی در دستور کار قرار داده است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 15 بهمن 1399 بروزرسانی: 15 بهمن 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 1338

به "شرکت مهندسی و توسعه گاز و نفت خزر تفاهم نامه همکاری امضا کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت مهندسی و توسعه گاز و نفت خزر تفاهم نامه همکاری امضا کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید