سرقت برج مراقبت ارتش آمریکا در کویت

به گزارش گفتمان برتر، یک روزنامه کویتی از سرقت برج مراقبت نیروهای ارتش آمریکا در این کشور پس از رزمایش اخیر با نیروهای سعودی و کویتی اطلاع داد.

سرقت برج مراقبت ارتش آمریکا در کویت

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، بعضی منابع امنیتی کویت گزارش دادند که برج مراقبت نیروهای ارتش آمریکا به وسیله افراد ناشناس به سرقت رفته است.

روزنامه کویتی الرأی به نقل از این منابع امنیتی نوشت که کارآگاهان مرکز پلیس الجهراء در حال جست وجوی سارقان برج مراقبت نیروهای ارتش آمریکا در الأدیرع هستند.

به گفته این منابع، افسران ارتش آمریکا ابلاغیه ای از نیروهای ارتش آمریکا در مورد سرقت برج مراقبت به طول 13 متر از اردوگاه آن ها در منطقه الأدیرع دریافت نموده اند.

این منابع گفتند که افسران ارتش آمریکا روز سه شنبه (دیروز) در حین بازدید از این اردوگاه متوجه سرقت برج مراقبت شده اند و پس از اعلام سرقت، نیروهای امنیتی و تحقیقات پلیسی اجرای تحقیقات و اقدامات مربوط به دستگیری سارقان را شروع نموده اند.

روزنامه الرأی بعلاوه نوشت که پنجشنبه گذشته پس از انتها رزمایش خلیج فارس 2021 که با مشارکت نیروهای کویتی، سعودی و آمریکایی برگزار گردید، تعدادی از تجهیزات و جنگ افزارها از جمله برج مراقبت به سرقت رفته، از منطقه رزمایش به این اردوگاه انتقال داده شده بود.

بنابر این گزارش، سارقین با سوء استفاده از نبود دوربین های مدار بسته در اردوگاه، توانسته اند برج مراقبت مذکور را به سرقت ببرند.

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 15 بهمن 1400 بروزرسانی: 15 بهمن 1400 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 1866

به "سرقت برج مراقبت ارتش آمریکا در کویت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرقت برج مراقبت ارتش آمریکا در کویت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید