سراج: حساب ویژه ای روی بازی با پرسپولیس باز کرده ایم

به گزارش گفتمان برتر، مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: بازی فردا حذفی است و حساب ویژه ای روی این بازی کردیم و تدابیر لازم را هم برای بازی فردا اندیشیده ایم.

سراج: حساب ویژه ای روی بازی با پرسپولیس باز کرده ایم

به گزارش گروه ورزشی گفتمان برتر، بهنام سراج در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس گفت: آقای اسکوچیچ به خاطر تمرین در این نشست حاضر نشد و عذرخواهی کرد. بازی فردا حذفی است و حساب ویژه ای روی این بازی کردیم و تدابیر لازم را هم برای بازی فردا اندیشیده ایم.

وی درباره بازی مقابل پرسپولیس گفت: ما آخرین بازی پرسپولیس مقابل نفت مسجدسیلمان را آنالیز کردیم و تمرینات خودمان را براساس آن بازی طراحی کردیم. با آمادگی کامل به این بازی می آییم هرچند که به دلیل برخی مسائل داخلی تمرینات آنچنانی نکردیم، اما در این هفته تمرینات منظمی انجام دادیم. برای بازی فردا کاپیتان ما مصدوم است، اما بقیه بازیکنان آماده هستند.

وی درمورد مسائل مالی باشگاه صنعت نفت شرح داد: به هر حال مسئولان باشگاه شبانه روزی تلاش می کنند تا مشکل حل شود. تنها باشگاهی که از نظر مالی دریافتی نداشته ایم بازیکنان صنعت نفت بوده است. همه تلاش می کنیم تا این مشکل حل شود و بازیکنان با انگیزه بیشتری کار خود را ادامه دهند.

سراج درمورد اینکه به نظر شما تغییر سرمربی تیم ملی کار درستی است یا نه گفت: اگر نظر شخصی مرا بخواهید و بخواهیم احساسی عمل کنیم می توان سرمربی تیم ملی را تغییر دهیم، اما ا. گر بخواهیم منطقی فکر کنیم در حال حاضر تغییر سرمربی تیم ملی کار اشتباهی است.

وی درخصوص اینکه این تیم برای بازی با پرسپولیس از روحیه خوبی برخوردار است یا اینکه مثل بازی با استقلال شرایط روحی این تیم خوب نیست اضافه کرد: مسائل مالی حل نشده، اما بچه ها قول دادند که این مسائل را فراموش کنند و در روز های قبل هم شاداب تر تمرین کردیم. مسائل هست، اما ما با همه قوا به این بازی خواهیم آمد و به دنبال پیروزی در این بازی خواهیم بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 494

به "سراج: حساب ویژه ای روی بازی با پرسپولیس باز کرده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سراج: حساب ویژه ای روی بازی با پرسپولیس باز کرده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید