رشد 30 درصدی بستری های کرونایی در تهران

به گزارش گفتمان برتر، رییس ستاد فرماندهی عملیات مقابله با کرونا در تهران از رشد 30 درصدی بستری های کرونایی در این استان اطلاع داد.

رشد 30 درصدی بستری های کرونایی در تهران

به گزارش گروه اجتماعی گفتمان برتر، علیرضا زالی بعد از ظهر شنبه در جمع گفتمان برتر حاضر در ستاد فرماندهی عملیات مقابله با کرونا در تهران از رشد 30 درصدی بستری های کرونایی در این استان اطلاع داد و اضافه نمود: امروز شاهد افزایش غیرمتعارف تردد در تهران و ترافیک در بعضی مقاطع زمانی بودیم.

وی گفت: این افزایش تردد در تهران در حالی امروز رخ داد، که همین امروز 448 بیمار کرونا مثبت در بخش های عادی بیمارستان ها و 99 مورد جدید نیز در بخش های ویژ ه بستری شدند.

رئیس ستاد فرماندهی عملیات مقابله با کرونا در تهران اضافه نمود: این ترددها موجب نگرانی ما در مورد شیوع ویروس کرونا شده است و می تواند کار را از اینکه هست سخت تر کند.

وی با اشاره به عدم اجرای بعضی از مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا توسط نهادهای ذی ربط، گفت: گزارش هایی به ما رسیده که نشان می دهد بعضی از بانک ها علی رغم مصوبات اقدام به کسر اقساط از حساب مشتریان می نمایند.

زالی گفت: بعضی خانواده ها نیز از نظر اقتصادی آسیب پذیر هستند، که البته برای تمام این مسائل در ستاد ملی مقابله با کرونا فکر شده است، اما در اجرای این مصوبات فاصله افتاده است، اما با توجه به اینکه در آستانه جلسه فردا ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم، باید هرچه سریع تر و قاطع تر شاهد اجرای تصمیمات حمایتی و تسهیلاتی دولت باشیم تا نگرانی اقتصادی افراد کاهش یافته و با اطمینان خاطر در خانه مانده و از تردد در شهر بپرهیزند.

وی گفت: در غیر این صورت ممکن است کسی که چک و یا مسئله ای دارد با چالش روبرو گردد، اما مانند گذشته از مردم شریف تهران می خواهم با در خانه ماندن به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا یاری نمایند، چراکه در 48 ساعت گذشته آمار بستری های استان تهران و نیز در کشور افزایش را نشان می دهد.

رئیس ستاد فرماندهی عملیات مقابله با کرونا در تهران با بیان اینکه به مسائل اقتصادی مردم واقف هستم، گفت: اما باید بدانیم اگر اقدامات سخت گیرانه تر انجام گردد، زودتر شاهد برچیده شدن این ویروس منحوس از جامعه و بازگشت اوضاع به روال عادی خواهیم بود و لذا در خانه ماندن به نفع تمام اقشار جامعه است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 857

به "رشد 30 درصدی بستری های کرونایی در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشد 30 درصدی بستری های کرونایی در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید