رد شکایت ماشین سازی از سوی کمیته معین وضعیت

به گزارش گفتمان برتر، کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال آرای خود را در مورد تعدادی از پرونده ها بیان کرد.

رد شکایت ماشین سازی از سوی کمیته معین وضعیت

به گزارش گفتمان برتر و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در پی شکایت عمار رمضانی نژاد از باشگاه ملوان بندرانزلی، این باشگاه به پرداخت مبلغ 93 میلیون و 850 هزار ریال بابت اصل خواسته در حق خواستار محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت دعوای خواستار را نسبت به مبلغ 106 میلیون و 150 هزار ریال مردود اعلام و قابل رسیدگی نمی داند. درخصوص خسارات هزینه دادرسی با توجه به عدم مطالبه از سوی خواستار روبرو تکلیفی نیست.

در پرونده شکایت باشگاه ماشین سازی شهریار تبریز از کورش ملکی، کمیته وضعیت پس از آنالیز پرونده خاطرنشان کرد، با توجه به اینکه خواستار طی لایحه ای موصوف دعوای خود را در خلال دادرسی مسترد داشته است، لذا به استناد بند ب ماده 107 قانون آیین دادرسی مدنی قرار رد دعوای خواستار را صادر کرد.

با توجه به شکایت امید نظامی پور از باشگاه آلومینیوم اراک (ایرالکو)، این باشگاه به پرداخت مبلغ 750 میلیون ریال بابت مانده مبلغ پرداخت نشده قرارداد در حق خواستار با انضمام هزینه دادرسی به مبلغ 15 میلیون ریال محکوم شد.

در پرونده شکایت سیدحامد طباطبایی از باشگاه سپیدرود رشت، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و 600 میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ 32 میلیون بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد.

با توجه به شکایت محمد آبشک از باشگاه بادران تهران، این باشگاه به پرداخت مبلغ 552 میلیون ریال بابت مبلغ پرداخت نشده قرارداد در حق خواستار محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت درخصوص خسارات هزینه دادرسی با توجه به عدم مطالبه از سوی خواستار روبرو تکلیفی نیست.

آرای صادره ظرف مدت 7 روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 173

به "رد شکایت ماشین سازی از سوی کمیته معین وضعیت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رد شکایت ماشین سازی از سوی کمیته معین وضعیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید