رئیس جمعیت هلال احمر منصوب شد

به گزارش گفتمان برتر، به گزارش تجارت نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، رئیس جمهور در حکمی دکتر کریم همتی را برای مدت 4 سال به عنوان رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد. متن حکم حسن روحانی به توضیح زیر است:

رئیس جمعیت هلال احمر منصوب شد

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر کریم همتی

در اجرای بند (5) قسمت (ب) ماده (10) قانون اصلاح اساسنامه جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران مصوب 1382.02.24 مجلس شورای اسلامی، با عنایت به معرفی شورای عالی و نظر به تعهد و تجربیات ارزنده جناب عالی، به موجب این حکم برای مدت 4 سال به عنوان رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران منصوب می شوید.

انتظار دارد با جلب بیش از پیش مشارکت مردم نوع دوست و شریف ایران و سازمان های مردم نهاد داخلی و بین المللی و تعامل مثبت و سازنده با سازمان صلیب سرخ جهانی و مؤسسات مرتبط جامعه ملل و کشورها نسبت به ارائه بهنگام خدمات انسان محبت آمیز به نیازمندان و آسیب دیدگان از حوادث طبیعی و به ویژه در شرایط کنونی کشور جهت مقابله جدی با شیوع ویروس کرونا اقدام نمایید.

توفیق شما را در تحقق اهداف آن جمعیت با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسئلت می نماییم.

حسن روحانی

رئیس جمهوری اسلامی ایران

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 7 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 863

به "رئیس جمعیت هلال احمر منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس جمعیت هلال احمر منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید