دستگیری یکی از سارقان ساختمان پزشکان در جنوب پایتخت

به گزارش گفتمان برتر، رئیس کلانتری 161 ابوذر از دستگیری یکی از سارقان ساختمان پزشکان به ارزش یک میلیارد و 150 میلیون ریال اطلاع داد و گفت: دستگیری سه همدست وی در دستور کار واقع شده است.

دستگیری یکی از سارقان ساختمان پزشکان در جنوب پایتخت

جهت دریافت خدمات تعمیرات ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

سرهنگ حسین شمشایی فرد در مصاحبه با خبرنگار اجتماعی گفتمان برتر، گفت: دو ماه پیش مدیر ساختمانپزشکان طی تماس با مرکز فوریت های پلیسی، ماموران کلانتری 161 ابوذر را در جریان سرقت 10 فقره دینام کولر و یک دستگاه سونوگرافی و دستگاه تشخیص ضربان قلب جنین قرار می دهد که با مراجعه تیمی از ماموران کلانتری به نشانی اعلامی معین شد که خبر صحت دارد.

این مقام انتظامی گفت: تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت دزد یا دزدان بدون تخریب در ساختمان وارد ساختمان شده و با اطمینان از حضور پزشکان پس از سرقت از محل گریخته است.

وی عنوان داشت: در گام بعد از تحقیقات میدانی ماموران کلانتری به دست آوردند که دزدان 4 نفره بوده و با یک دستگاه خودروی سواری سرقت را مرتکب و در پایش های انتظامی مالک خودرو شناسایی شد.

شمشایی فرد با اشاره به اینکه در پایش های اطلاعاتی معین شد که مالک خودرو سابقه دار بوده و در مجموع به مدت 4 سال در زندان سپری نموده است، ادامه داد: در گام بعدی از تحقیقات پلیسی مخفیگاه وی در محدوده کلانتری شناسایی و نتیجه تحقیقات صورت گرفته به مرجع قضائی منعکس شد.

کلانتر محله ابوذر اضافه نمود: باهماهنگی های قضائی اولین متهم پرونده صبح روز گذشته در مخفیگاهش دستگیر و به سرقت تجهیزات ساختمانی و پزشکی از محل مذکور با همکاری سه همدستش اعتراف کرد.

این مقام پلیسی گفت: متهم در تحقیقات پلیسی اظهار کرد: در حرفه تعمیر تجهیزات و سرما و برودت ساختمان مهارت دارمو به همراه دوستانش به درخواست مدیر ساختمان برای تعمیر سیستم گرمایشی ساختمان پزشکان مشغول به کار شدیم و مدیر ساختمان برای سهولت رفت و آمد ما، کلید ساختمان را در اختیار ما قرار داد و زمانیکه پزشکان در ساختمان حضور نداشتند مدتی مشغول به کار بویدم.

شاکی در ادامه گفت: پیشنهاد سرقت از ساختمان توسط همدستانم مطرح ودر فرصت مناسبی از روی کلید ها کپی تهیه و سپس بعد از تمام کار، محل راترک و کلید های اصلی را تحویل مدیر ساختمان دادیم. چند روزی سپری شد تا اینکه شب حادثه به ساختمان مراجعه و دینام و تجهیزات پزشکی را سرقت کردیم.

وی مطرح نمود: در بازرسی از مخفیگاه متهم تعدادی دینام و سایر اموال سرقتی از قبیل: باطری، باند و ضبط خودرو کشف و متهم در کلانتری به 5 فقره سرقت از ساختمان های پزسکی و 10 فقره سرقت لوازم خودرو با همکاری سه تن از همدستانش اعتراف کرد.

رئیس کلانتری 161 ابوذر با بیان اینکه با دستور قضائی دزد مذکور در اختیار کلانتری واقع شده است، اضافه نمود: شناسایی و دستگیری سایر متهمان در دستور کار پلیس واقع شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 508

به "دستگیری یکی از سارقان ساختمان پزشکان در جنوب پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری یکی از سارقان ساختمان پزشکان در جنوب پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید