دستگیری کلاهبردار میلیاردی در سبزوار

به گزارش گفتمان برتر، خبرنگاران: فرمانده انتظامی سبزوار گفت: فردی که پس از اجاره کردن آپارتمانی در سبزوار، آپارتمان را مجددا به هشت شهروند رهن داده بود شناسایی و دستگیر شد.

دستگیری کلاهبردار میلیاردی در سبزوار

به گزارش گفتمان برتر از سبزوار، سرهنگ علی اصغر آزادواری ظهر امروز در جمع گفتمان برتر اظهار کرد: در پی مراجعه چند شهروند سبزواری و گزارشی مبنی بر کلاهبرداری از آنها با رهن یک آپارتمان به اجاره داده شده، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی شهرستان نهاده شد.

وی اضافه کرد: مأموران پلیس آگاهی پس از آنالیز دقیق موضوع دریافتند که فرد کلاهبردار پس از رهن آپارتمان بدون اطلاع مالک، همزمان آپارتمان را به هشت شهروند دیگر اجاره داده است.

آزادواری توضیح داد: مأموران پس از یکسری کار اطلاعاتی گسترده و کنترل نامحسوس پاتوق های متهم، وی را شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

وی اعلام کرد: متهم در بازجوئی های به عمل آمده پس از روبرو شدن با مالباختگان، چاره ای جز بیان حقیقت نداشت و به ناچار لب به اعتراف گشود و به کلاهبرداری مبلغ یک میلیارد و 700 میلیون ریال از هشت شهروند سبزواری اعتراف کرد.

دستگیری قاتل راننده آژانس در سبزوار

فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار اظهار کرد: در پی مراجعه فردی به پلیس آگاهی شهرستان مبنی بر مفقودیت پسرش، تیمی از مأموران پلیس آگاهی برای آنالیز موضوع وارد عمل شدند.

مختاری گفت: پس از آنالیز اظهارات پدر نامبرده تعیین شد که این فرد در شب دوم بهمن ماه سال جاری به صورت تلفنی با همسرش تماس گرفته و اعلام نموده مسافری را می خواهد به مقصد سلطان آباد منتقل کند و پس از آن هیچگونه تماسی با خانواده اش نداشته است.

وی اعلام کرد: تیم رسیدگی کننده پرونده تحقیقات خود را در این زمینه شروع کرد و با خبر کشف جسد مقتول و خدروی پراید توسط مأموران پلیس آگاهی فیروزه پرونده وارد مرحله دیگری شد.

مختاری اعلام کرد: در ادامه تحقیقات مأموران دایره جنایی پلیس آگاهی این فرماندهی تعیین که مقتول با چندین ضربه چاقو به قتل رسیده است.

فرمانده انتظامی سبزوار اعلام کرد: ماموران پلیس آگاهی پس از یکسری تحقیقات گسترده فردی را که با آژانس تماس گرفته و تقاضای خودرویی را نموده شناسایی و تحقیات خود را در این زمینه شروع و با به دست آوردن اطلاعاتی در زمینه مخفیگاه مظنون در خیابان حافظ شهرستان سبزوار با هماهنگی مقام قضائی وارد عمل شدند و وی را دستگیر کردند.

مختاری گفت: متهم در ابتدا منکر قتل شد اما در برابر ادله پلیس لب به تعتراف گشود و با تشکیل پرونده قضائی راهی دادسرا شد.

منبع: تسنیم
انتشار: 17 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 729

به "دستگیری کلاهبردار میلیاردی در سبزوار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری کلاهبردار میلیاردی در سبزوار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید