دریادار سیاری: هر شناور یا پرنده ای وارد محدوده رزمایش گردد، می زنیم ، استکبار به دنبال حضور نامشروع در منطقه و ایجاد ناامنی است

به گزارش گفتمان برتر، معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران درباره احتمال جاسوسی از رزمایش مرکب ایران، روسیه و چین گفت: ابزار های جاسوسی در رزمایش مرکب چه شناوری و چه پروازی را می زنیم.

دریادار سیاری: هر شناور یا پرنده ای وارد محدوده رزمایش گردد، می زنیم ، استکبار به دنبال حضور نامشروع در منطقه و ایجاد ناامنی است

به گزارش گروه سیاسی گفتمان برتر، امیر دریادار سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: در این رزمایش، ناوشکن استکبار برای ماجراجویی به محل رزمایش ما نزدیک شده بود که با جنگنده ها و ... به آن ها اخطار دادیم که منطقه رزمایش ما را ترک کند.

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: این یک هشدار جدی است. اطمینان داشته باشید هر شناور یا هر پرنده ای را که وارد محدوده رزمایش مرکب ایران، روسیه و چین گردد، می زنیم. کسی حق ورود به رزمایش ما را ندارد. امیر دریادار سیاری با بیان اینکه استکبار به دنبال حضور نامشروع در منطقه است، گفت: ما نیازی به حضور آن ها نداریم. این ها هر جا حضور یافتند ناامنی بوده است. آن ها مگر پدرخوانده منطقه هستند؟

رئیس ستاد ارتش با بیان اینکه این اقدام اخیر ائتلاف نیست بلکه یک اقدام مرکب است، اظهار داشت: می خواهند منطقه را ناامن جلوه دهند تا بهانه ای برای حضور خود بیابند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 600

به "دریادار سیاری: هر شناور یا پرنده ای وارد محدوده رزمایش گردد، می زنیم ، استکبار به دنبال حضور نامشروع در منطقه و ایجاد ناامنی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دریادار سیاری: هر شناور یا پرنده ای وارد محدوده رزمایش گردد، می زنیم ، استکبار به دنبال حضور نامشروع در منطقه و ایجاد ناامنی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید