خیز چهره های مالی برای رقابت انتخاباتی

به گزارش گفتمان برتر، ششمین روز ثبت نام داوطلبین کاندیداتوری رقابت های مجلس شورای اسلامی در ستاد فرمانداری تهران در حالی انتها یافت که همانند روزهای گذشته چهره های مالی پا به پای چهره های سیاسی در این ستاد حضور پیدا کردند.

خیز چهره های مالی برای رقابت انتخاباتی

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین اشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران، امروز (آدینه) ششمین روز ثبت نام از داوطلبین کاندیداتوری یازدهمین دور مجلس شورای اسلامی در ستاد فرمانداری تهران به سرانجام رسید.

تنها یک روز دیگر این ستاد فعال است و به گفته ستاد مرکزی انتخابات مهلت از پیش معین شده دیگر تمدید نمی گردد.

صبح امروز علی عباسپور تهرانی فر نماینده ادوار مجلس با حضور دراین ستاد مراحل ثبت نام خود را تکمیل کرد. پیش از او چند نماینده ادوار دیگر نیز بار دیگر شانس خود را برای کسب کرسی مجلس امتحان کردند.

کمی پس از آغاز کار ستاد فرهادی فرماندار تهران از این ستاد بازدید کرد.

غلامرضا انصاری از نمایندگان پیشین شورای شهر تهران و یکی از اعضا شورای مرکزی حزب اتحاد ملت نیز با حضور در ستاد انتخابات تهران خواستار ادامه فعالیت سیاسی خود این بار در مجلس شورای اسلامی شد.

حسین نقاشی دیگر عضو حزب مذکور که این روزها روابط عمومی شورای شهر تهران نیز هست، در این ستاد انتخاباتی برای ادامه رقابت ها ثبت نام کرد: این در حالی است که او در رقابت های دور گذشته مجلس رد صلاحیت شده بود.

بهرام شکوری رییس کمیسیون معدن اتاق بازرگانی ایران و نایب رییس خانه معدن و تجارت یکی از چند چهره مطرح عرصه مالی است که طی روزهای گذشته از حوزه انتخابیه تهران برای رقابت های انتخاباتی ثبت نام نموده است. به نظر می رسد چهره های مطرح عرصه اقتصاد خیز بلندتری نسبت به چهره های سیاسی شناخته شده برای کسب کرسی های مجلس برداشته اند.

تمام جایگاه های سالن انتظار فرمانداری تهران از صبح تا عصر پر بودند و ستاد مملو از اشخاصی بود که خواستار آزمودن خود برای تایید صلاحیتشان بودند؛ اما همانند روزهای گذشته تعداد چهره های شاخص سیاسی به تعداد انگشتان دو دست بود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام ها است و پیش بینی می گردد حداقل کمی فردا روز شلوغ نری نسبت به شش روز قبل خود باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 521

به "خیز چهره های مالی برای رقابت انتخاباتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خیز چهره های مالی برای رقابت انتخاباتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید