خبرنگاران کار شمارش آرا در سیستان و بلوچستان شروع شد

به گزارش گفتمان برتر، زاهدان- خبرنگاران- معاون سیاسی اجتماعی استاندار و رییس ستاد انتخابات سیستان و بلوچستان گفت: با خاتمه یافتن مهلت رای گیری، کار شمارش آرا در بسیاری از شعب اخذ رای این استان شروع شده است.

خبرنگاران کار شمارش آرا در سیستان و بلوچستان شروع شد

علی زینی وند آدینه شب در گفت وگو با خبرنگار گفتمان برتر گفت: با عنایت به اینکه بعضی شعب در حال تجمیع آرا هستند هنوز آمار دقیقی از رای دهندگان معین نشده است.

وی اضافه نمود: از آنجایی که کار احراز هویت با دستگاههای الکترونیک اجرا شده و این دستگاهها تا ساعت 24 آنلاین بودند و پس از آن آف لاین شدند میزان مشارکت واجدان شرایط شرکت در انتخابات تا کنون بیش از 60 درصد است.

رییس ستاد انتخابات سیستان و بلوچستان گفت: از مجموع بیش از 2 میلیون و 700 هزار نفر جمعیت استان یک میلیون و 641 هزار و 314 نفر واجد شرایط رای دادن هستند.

وی خاطر نشان کرد: سیستان و بلوچستان دارای 8 کرسی از 6 حوزه انتخابیه شامل حوزه انتخابیه زابل 2 نفر، زاهدان 2 نفر، خاش یک نفر، سراوان یک نفر، ایرانشهر یک نفر و چابهار یک نفر است.

زینی وند گفت: مردم استان از میان 62 نامزد انتخاباتی برای انتخاب هشت نماینده استان در مجلس یازدهم شورای اسلامی آرای خود را در صندوق های اخذ رای ریخته اند.

وی ادامه داد: هزار و 689 شعبه اخذ رای در سراسر این استان کار جمع آوری آرای مردم را برعهده داشتند.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بیش از 2 میلیون تعرفه یا برگ رای بین شعب اخذ رای حوزه های انتخابیه این استان در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توزیع شده بود.

منبع: ایرنا
انتشار: 18 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 734

به "خبرنگاران کار شمارش آرا در سیستان و بلوچستان شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کار شمارش آرا در سیستان و بلوچستان شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید