خبرنگاران هشدار پلیس آگاهی درباره تبدیل بعضی منازل به گاو صندوق

به گزارش گفتمان برتر، تهران -خبرنگاران- رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا درباره نگهداری مقادیر غیرمتعارف وجوه نقد و اشیای گرانقیمت در بعضی منازل هشدار داد و از هموطنان خواست از خالی گذاشتن محل سکونت خود بدون رعایت اصول ایمنی خودداری نمایند.

خبرنگاران هشدار پلیس آگاهی درباره تبدیل بعضی منازل به گاو صندوق

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش روز سه شنبه خبرنگاران از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ شهاب امینی اضافه نمود: کارآگاهان پلیس آگاهی به تازگی پیروز شدند با انجام تحقیقات پیچیده پلیسی و روش های علمی کشف جرایم، اعضای یک باند حرفه ای سرقت منزل را که در چند استان کشور اقدام به سرقت میلیاردی وجوه نقد (انواع ارز) و اشیای قیمتی (طلا، جواهر، ساعت مچی و سکه) از منازل می کردند، شناسایی و در اقدامی ضربتی دستگیر نمایند.

وی اضافه نمود: بعضی هموطنان با وجود نگهداری مقادیر چشمگیر طلا و جواهر در منازل، همچنان نسبت به رعایت موارد ایمنی غفلت نموده و به نوعی منازل خود را به گاو صندوق تبدیل می نمایند.

این مقام انتظامی با اشاره به ارتباط مستقیم افزایش ضریب ایمنی منازل با کاهش وقوع سرقت، اظهار داشت: آنالیز های پلیس نشان می دهد نگهداری اشیای قیمتی (طلا، جواهر، سکه و...) در صندوق امانات بانک ها و استفاده از تجهیزات مناسب مانند دوربین های مداربسته، دستگاه های هشدار دهنده و... می تواند سارقان را در دستیابی به اهداف شوم خود ناکام بگذارد.

سرهنگ امینی در انتها از هموطنان خواست از ورود افراد ناشناس تحت عناوین مختلف (مامور برق، گاز، آب) به محل سکونت خود ممانعت و هرگونه موارد مشکوک را در اسرع وقت با مرکز فوریت های پلیسی 110 درمیان بگذارند.

منبع: ایرنا
انتشار: 21 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1400 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 1523

به "خبرنگاران هشدار پلیس آگاهی درباره تبدیل بعضی منازل به گاو صندوق" امتیاز دهید

1 کاربر به "خبرنگاران هشدار پلیس آگاهی درباره تبدیل بعضی منازل به گاو صندوق" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران هشدار پلیس آگاهی درباره تبدیل بعضی منازل به گاو صندوق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید