خبرنگاران عملیات ساخت بازارچه صنایع دستی دزفول آغاز شد

به گزارش گفتمان برتر، دزفول- خبرنگاران- عملیات ساخت بازارچه صنایع دستی، خانگی و محصولات فرهنگی دزفول روز پنجشنبه در آیینی با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مسوولان دزفول آغاز شد.

خبرنگاران عملیات ساخت بازارچه صنایع دستی دزفول آغاز شد

به گزارش خبرنگاران شهردار دزفول در آیین آغاز عملیات ساخت این بازارچه جنب پارک خانواده دزفول گفت: این بازارچه با 10 میلیارد ریال اعتبار به منظور تکمیل چرخه تولید صنایع دستی احداث خواهد شد.

محمدعلی دوایی فر با بیان اینکه چهار بازارچه به ظرفیت هرکدام 40 غرفه در مکان های شلوغ دزفول احداث می شود، افزود: نخستین بازارچه صنایع دستی و خانگی باهدف حمایت از تولید کنندگان و اشتغالزایی چرخه تولیدات خانگی راه اندازی خواهد شد.

وی ادامه داد: این تولیدکنندگان به دلیل نداشتن فضا و مکان مناسب، سود چندانی از تولیدات خود ندارند و دلالان محصولات تولیدی آنها را با قیمت ناچیز خریداری می کنند.

شهردار دزفول با بیان اینکه این نمایشگاه دایمی است و با قیمت اندک به تولیدکنندگان واگذار می شود، اظهارداشت: این نمایشگاه یکهزار و 700 مترمربع مساحت و ظرفیت پارک 45 خودرو دارد.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه در محور گردشگری شهرستان و در نزدیکی پارک های خانواده و دولت قرار گرفته است، افزود: تولیدکنندگان از احداث این بازارچه استقبال کرده اند لذا در کمترین مدت راه اندازی خواهد شد.

امروز با حضور استاندار خوزستان 12 طرح کشاورزی بهره برداری و طرح تعریض جاده صفی آباد به میانرود و دزفول به بن جعفر آغاز شد.

شریعتی همچنین از کارخانه در حال ساخت قند دزفول نیز بازدید کرد.

منبع: ایرنا
انتشار: 22 مهر 1399 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 1109

به "خبرنگاران عملیات ساخت بازارچه صنایع دستی دزفول آغاز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران عملیات ساخت بازارچه صنایع دستی دزفول آغاز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید