خبرنگاران عملیات اجرایی هزار و 64 واحد مسکونی در کرمانشاه شروع شد

به گزارش گفتمان برتر، کرمانشاه-خبرنگاران- عملیات اجرایی پروژه هزار و 64 واحدی طرح اقدام ملی مسکن تعاونی کارکنان شهرداری کرمانشاه روز چهارشنبه با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت راه و شهرسازی شروع شد.

خبرنگاران عملیات اجرایی هزار و 64 واحد مسکونی در کرمانشاه شروع شد

جهت دریافت خدمات پتینه نقاشی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگار خبرنگاران، نعمت الله ترکی در این مراسم گفت: برنامه دولت در طرح اقدام ملی مسکن اتمام واحدها تا خاتمه عمر دولت نیست بلکه بنای کار آغاز طرح است.

او اضافه کرد: 470 هزار متقاضی طرح اقدام ملی مسکن دلگرمند که تا سال 1401 صاحب مسکن شوند.

ترکی اشاره ای نیز به طرح مسکن مهر داشت و اضافه کرد: ساخت 2 میلیون و 105 هزار واحد در این طرح برنامه ریزی شده بود که 900 هزار و احد آن از سال 92 تا به امروز در دولت تدبیر وامید ساخته شده است.

این مقام وزارت راه و شهرسازی بیان داشت: 99 درصد واحدهای مسکن مهر تحویل شده و تعداد باقی مانده نیز با توجه به مسائل حقوقی و قضایی که داشته اند تا نیمه اول سال 1400 تحویل صاحبانشان می شوند.

نعمت الله ترکی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت راه و شهرسازی

ترکی در ادامه سهم استان کرمانشاه از طرح اقدام ملی مسکن را نیز 17 هزار واحد اظهار داشت و گفت: ساخت و تعمیر 107 هزار واحد مسکونی آسیب دیده از زلزله دیگر اقدام دولت تدبیر و امید در این استان بوده است.

وی در ادامه با اشاره به برنامه ریزی دقیق دولت برای اجرایی کردن طرح اقدام ملی مسکن گفت: زمین و تسهیلات بانکی این طرح تامین شده ضمن اینکه با راستی آزمایی نیازمندان واقعی دهک های پایین شناسایی شده اند.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت راه و شهرسازی در بخش دیگری از سخنانش گفت: باوجود تحریم ها دولت تدبیر و امید در حوزه ساخت راه فعال بوده که بسیاری از برنامه ها دارد نتیجه می دهد.

ترکی اضافه کرد: در حمل و نقل دریایی باوجود تحریم های ظالمانه برنامه ریزی های خوبی داشته ایم که مانع از ایجاد خلل در صادرات و واردات و گمرکات کشور بوده است.

او ادامه داد: در حوزه حمل و نقل هوایی با وجود تحریم بودن کل مجموعه هم هیچ هواپیمایی به مشکل بر نخورده است.

پروژه اقدام ملی مسکن تعاونی کارکنان شهرداری کرمانشاه در زمینی به مساحت 36 هکتار ساخته می گردد و برای آن هزار و 64 واحد آپارتمانی، 500 قطعه ویلایی، هزار و 667 متر مربع کاربری تجاری و هزار و 667 متر مربع کاربری اداری طراحی شده است.

کارفرمای پروژه شرکت تعاونی کارکنان شهرداری کرمانشاه و سازنده و طراح آن نیز شرکت سرا گستران جاویدان است.

منبع: ایرنا
انتشار: 1 فروردین 1400 بروزرسانی: 1 فروردین 1400 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 1429

به "خبرنگاران عملیات اجرایی هزار و 64 واحد مسکونی در کرمانشاه شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران عملیات اجرایی هزار و 64 واحد مسکونی در کرمانشاه شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید