حزب الله عراق بیانیه داد: حمایت از تظاهرات میلیونی ضد اشغالگران آمریکا

به گزارش گفتمان برتر، دفتر سیاسی گردانهای حزب الله عراق با صدور بیانیه ای حمایت خود را از برگزاری تظاهرات میلیونی علیه آمریکایی ها گفت.

حزب الله عراق بیانیه داد: حمایت از تظاهرات میلیونی ضد اشغالگران آمریکا

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای تحصیلی آمریکا چقدر طول میکشه هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش گروه سیاسی گفتمان برتر، به نقل از سومریه نیوز، دفتر سیاسی گردان های حزب الله عراق باصدور بیانیه ای از فراخوان برگزاری تظاهرات میلیونی علیه آمریکایی ها در این کشور استقبال کرد.

در این بیانیه تاکید شده است که ملت عراق با خلق حماسه تظاهرات میلیونی ضد آمریکایی نشان خواهند داد که استکبار قادر به درهم شکستن اراده آن ها برای اخراج اشغالگران نیست.

در ادامه این بیانیه تصریح شده است که لفاظی های خصمانه آمریکا ریشه در استکبار آمریکایی و کوشش مایوسانه آن ها برای درهم شکستن اراده عراقی ها و گروکشی دارد.

گردان های حزب الله عراق اعلام نمود که حماسه بزرگ مردمی این کشور به استکبار نشان خواهد داد که عراقی ها از یک پیکرند و به تجزیه آن ها دل نبندند و خواهند دید که چگونه عشایر الانبار و موصل با عشایر مرکز و جنوب عراق دوشادوش یکدیگر به مقابله با اشغالگران آمریکایی خواهند رفت.

گفتنی است که روز گذشته، مقتدی الصدر رهبر جریان الصدر عراق، مردم کشورش را به برگزاری تظاهرات میلیونی در محکومیت حضور نظامیان آمریکایی فراخواند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 633

به "حزب الله عراق بیانیه داد: حمایت از تظاهرات میلیونی ضد اشغالگران آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حزب الله عراق بیانیه داد: حمایت از تظاهرات میلیونی ضد اشغالگران آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید