بختیاری زاده: مهم تر از یک یا 2 سال ماندن من این است که تیمم را مثل یک امانتدار تحویل دهم، فردا استقلال روز سختی را تجربه می نماید

به گزارش گفتمان برتر، سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو وعده داد، تیم استقلال فردا روز سختی را مقابل این تیم مشهد تجربه خواهد نمود.

بختیاری زاده: مهم تر از یک یا 2 سال ماندن من این است که تیمم را مثل یک امانتدار تحویل دهم، فردا استقلال روز سختی را تجربه می نماید

به گزارش خبرنگاران ، سهراب بختیاری زاده در نشست خبری پیش از ملاقات تیمش برابر استقلال در هفته بیست و هشتم لیگ برتر گفت: ابتدا روز خبرنگار را تبریک می گویم به بچه های رسانه و خبرنگاران. ما بعد از بازی صنعت نفت که به اعتقاد من می توانستیم بازی را ببریم در دقایق پایانی روی یک اشتباه و یک پنالتی امتیازات را تقسیم کردیم، ولی این چیزی از ارزش های ما کم نمی کند. ما در دو بازی قبل مستحق پیروزی بودیم.

وی اضافه نمود: ما حرفه ای تمرین و هدف گذاری کردیم برای بازی فردا با استقلال که ان شاءالله با برد این تیم، نتایج دو بازی قبل را جبران کنیم و شانس کسب سهمیه را داشته باشیم.

سرمربی تیم شهر خودرو درباره محرومان و مصدومان تیمش نیز شرح داد: من عادت ندارم قبل از بازی در خصوص محروم و مصدوم صحبت کنم، چون اعتقاد به کار تیمی دارم و همه بچه ها، چه جوان ها و چه باتجربه ها برای ما مهم هستند. در باز قبل با صنعت نفت که روی کاغذ برای کسب سهمیه هنوز شانس داشت، من چهار پنج بازیکن اصلی را نداشتم، ولی با اعتقاد به کار تیمی ترکیبی متفاوت را به میدان فرستادم. ما فردا شرایط مان بهتر از بازی قبل است و از تمام ظرفیت های مان می توانیم استفاده کنیم. من نام بازیکنی را نمی برم، ولی همه شرایط خوبی را برای اینکه فردا روز سختی برای استقلال رقم بزنیم، داریم که این برای من مهم است.

شما قرارداد یک سال و نیمه با شهر خودرو دارید، اما در صورت شکست تیم تان مقابل استقلال تا حد زیادی شانس کسب سهمیه آسیایی را از دست خواهید داد و آیا این موضوع روی قرارداد شما تأثیرگذار است یا خیر؟، بختیاری زاده در واکنش به طرح این سؤال گفت: در کار مربیگری دو مسئله برای من مهم است، اول اینکه در تمام انتخابات و تصمیم گیری ها عدالت باید اجرا گردد و مسئله دوم اینکه بتوانم امانت دار خوبی برای باشگاه و طرفداران باشم. برایم اینکه یک سال باشم یا دو سال، مهم است، ولی مهم تر این است که با تصمیمات درست شهر خودرو را با شرایط بهتری از گذشته و مثل یک امانتدار تحویل بدهم. برای من مهم این است که با تمام وجودم کوشش کنم و الان تمام تمرکزم روی استقلال است. استقلال 10 نفره سپاهان را شکست داده و یکی از تیم های خوب لیگ است، ولی شک نکنید بچه های ما خوب آماده شدند و فردا استقلال روز سختی را تجربه خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 1073

به "بختیاری زاده: مهم تر از یک یا 2 سال ماندن من این است که تیمم را مثل یک امانتدار تحویل دهم، فردا استقلال روز سختی را تجربه می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بختیاری زاده: مهم تر از یک یا 2 سال ماندن من این است که تیمم را مثل یک امانتدار تحویل دهم، فردا استقلال روز سختی را تجربه می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید