امدادرسانی به 141 نفر و 9 خودروی گرفتار در سیل

به گزارش گفتمان برتر، مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی با اشاره به رهاسازی 9 خودرو گرفتار در سیلاب، گفت:به 141 نفر از افراد گرفتار در سیلاب استان امدادرسانی شد.

امدادرسانی به 141 نفر و 9 خودروی گرفتار در سیل

به گزارش خبرنگاران آنلاین به نقل از ایسنا، ابوالحسن میرجلیلی، دوشنبه 11 فروردین در جمع خبرنگاران از آب گرفتگی در برخی مناطق شهر فردوس خبر داد و اظهار کرد: جاده روستایی طاهرآباد کجه و چاه نو فردوس به علت بارندگی شدید و عبور شدید آب از آب نماها به صورت موقت مسدود شد.

وی اضافه نمود: در صورت تدارم بارندگی ها در خرو طبس تا بعدازظهر سد نهرین سرریز خواهد کرد و با هماهنگی صورت گرفته آب منطقه ای شیرهای سد را باز کرده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: در شبانه روز گذشته به 141 نفر از افراد گرفتار در سیلاب استان امدادرسانی شد، چهار روستای شمالی استان در این مدت دچار قطعی برق شده بود که بلافاصله توسط امدادگران شرکت برق، برق این مناطق به شبکه سراسری وصل شد.

میرجلیلی بیان نمود: طی 24 ساعت گذشته در برخی مناطق استان بارش باران بیش از 65 میلی متر گزارش شد و 138 تیم امدادی و عملیاتی تا صبح چهارشنبه بنا به دستور استاندار در حال آماده باش هستند.

وی با اشاره به رهاسازی 9 خودرو گرفتار در سیلاب، اضافه نمود: مردم از سفرهای درون و برون شهری خودداری کنند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی یادآور شد: چهار محور روستایی شهرستان ها نیز مسدود شده بود که توسط راهداران بازگشایی شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 845

به "امدادرسانی به 141 نفر و 9 خودروی گرفتار در سیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امدادرسانی به 141 نفر و 9 خودروی گرفتار در سیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید