الحشد الشعبی: در خنثی کردن نیمی از عملیات تروریستی در دیالی مشارکت داشتیم

به گزارش گفتمان برتر، یکی از سخنگوهای نیروهای الحشد الشعبی خاطرنشان کرد: این نیروها در نیمی از عملیات خنثی سازی حملات ترویستی در دیالی مشارکت داشت.

الحشد الشعبی: در خنثی کردن نیمی از عملیات تروریستی در دیالی مشارکت داشتیم

صادق الحسینی سخنگوی نیروهای الحشد الشعبی در محور دیالی اظهار داشت: تسلط بر بیش از ده کیلومتر از حدفاصل دیالی و صلاح الدین و قطع مهم ترین خطوط نفوذ هسته های داعش که در روستاهای این مناطق پنهان شده اند در خنثی کردن 50% از حملات تروریستی موثر واقع شد.

  • جدیدترین خبرها و تحلیلهای ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

    به گفته وی، قطع کردن مهم ترین راههای نفوذ هسته های داعش که در روستاهای دور افتاده بین دیالی و صلاح الدین پنهان شده اند، موجب شد نیمی از حملاتی که این گروه در عمق دیالی به ویژه روستاهای آزاد شده در الحاوی طراحی کرده بودند، خنثی شود.

    الحسینی افزود: الحشد الشعبی به یک سپر انسانی برای جلوگیری از خطرات تروریستی علیه دهها روستای آزاد شده تبدیل شده است زیرا در برابر حملات داعش قهرمانانه ایستاده و شهدا و مجروحان زیادی را در راه مبارزه با تروریسم تقدیم کرد.

    وی یادآور شد: تسلط بر نقاط مرزی و قطع راههای نفوذ تروریست ها به میزان زیادی در چند ماه گذشته در کاهش میانگین حملات تروریستی در دیالی موثر بود.

    بر اساس این گزارش، داعش از خلأ در حدفاصل دیالی و صلاح الدین برای نفوذ به این مناطق و حمله به عمق شهرها و روستاهای این استان سوء استفاده می کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 آبان 1399 بروزرسانی: 15 آبان 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 1156

به "الحشد الشعبی: در خنثی کردن نیمی از عملیات تروریستی در دیالی مشارکت داشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الحشد الشعبی: در خنثی کردن نیمی از عملیات تروریستی در دیالی مشارکت داشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید