افزایش تردد خودرو در جاده ها ، هشت جاده مسدود است

به گزارش گفتمان برتر، مدیر مرکز مدیریت راههای کشور گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد 2301 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها، نسبت به روز قبل 40.2 درصد افزایش نشان می دهد.

افزایش تردد خودرو در جاده ها ، هشت جاده مسدود است

به گزارش خبرنگاران، علی اکبر آشوری در مصاحبه با فارس درباره آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، گفت: بر اساس اطلاعات بیش از 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری و 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

آزادراه کرج-تهران پرترافیک ترین جاده کشور در شبانه روز گذشته

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور اظهار کرد: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه کرج-تهران با 137 هزار تردد، آزادراه تهران-کرج با 122 هزار تردد و آزادراه کرج-قزوین با 113 هزار تردد، ثبت شد.

افزایش 40 درصدی تردد خودرو در جاده ها در شبانه رو گذشته

وی اعلام کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد 2301 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها، نسبت به روز قبل 40.2 درصد افزایش نشان می دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 15.5 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

ترافیک سنگین بین کرج و قزوین

آشوری گفت: در حال حاضر در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه، همچنین آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در جهت رفت و برگشت تردد روان است.

وی از بروز ترافیک سنگین در آزادراه کرج - قزوین محدوده پایانه شهید کلانتری، ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج محدوده های گلشهر و پل فردیس و ترافیک سنگین در آزادراه کرج - تهران محدوده وردآورد اطلاع داد.

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور گفت: در حال حاضر در محورهای تهران-شمال بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

هشت جاده مسدود است

آشوری اظهار کرد: در حال حاضر جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور شهداد-نهبندان، محور فرعی شمشک-دیزین، محور پونل-خلخال، محور خرم آباد-پل دختر، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود در استان های گلستان و سمنان، آزادراه سردار حجازی (کنارگذر شرقی اصفهان) و جاده رباط پشت بادام-بیاضه در استان یزد، به دلیل کاهش ایمنی در جهت، مسدود است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 21 خرداد 1400 بروزرسانی: 21 خرداد 1400 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 1568

به "افزایش تردد خودرو در جاده ها ، هشت جاده مسدود است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش تردد خودرو در جاده ها ، هشت جاده مسدود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید