اعضای هیئت رئیسه فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو معرفی شدند

به گزارش گفتمان برتر، پس از انتخاب رضوانی به عنوان رئیس فدراسیون، اعضای هیئت رئیسه فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو معرفی شدند.

اعضای هیئت رئیسه فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو معرفی شدند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، محسن رضوانی، رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو اعضای هیئت رئیسه خود را نیز معرفی کرد.

به این ترتیب محمد علی آبادی آزاد و شهرناز ورنوس به عنوان نواب رئیس فدراسیون، محمد صالحی به عنوان خزانه دار، فریدالدین فتاحی و حمید اسکندریون به عنوان کارشناس خبره معرفی شدند.

بعلاوه اکبر فرج الهی، پیمان گرامی، مجید مشتاق عشق، بابک حسامیان و شهرام کمال زاده کاندیدای هیئت های استانی بودند تا از میان آنها یک نفر انتخاب گردد. امیرعلی لشگری هم به عنوان نماینده باشگاه ها کاندید شد.

از نکات مطرح شده در جلسه انتخاب یک کارشناس خبره زن و یک کارشناس خبره مرد بود که با توجه به اینکه هر دو کارشناس خبره فدراسیون مرد بودند فریدالدین فتاحیان انصراف خود را گفت و انتخاب کارشناس خبره زن منوط به تائید صلاحیت وی شد.

در سرانجام محمد علی آبادی با کسب رای 51 نایب رئیس دوم، شهرناز ورنوس با کسب 52 رای نایب رئیس اول، محمد صالحی با 52 رای خزانه دار ، حمید اسکندریون با 56 رای کارشناس خبره، پیمان گرامی با 38 رای به عنوان نماینده هیئت های استانی و امیرعلی لشگری با 39 رای به عنوان نماینده باشگاه ها در هیئت رئیسه فدراسیون انتخاب شدند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1401 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 1938

به "اعضای هیئت رئیسه فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعضای هیئت رئیسه فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید