اظهارات زرینچه درباره لباس جنجالی استقلالی ها

به گزارش گفتمان برتر، سرپرست تیم فوتبال استقلال به حواشی ایجاد شده درباره لباسی که بازیکنان استقلال پیش از بازی با نفت مسجد سلیمان به یاد هوادار درگذشته شان پوشیدند، واکنش نشان داد.

اظهارات زرینچه درباره لباس جنجالی استقلالی ها

به گزارش خبرنگاران، جواد زرینچه، سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره ماجرای قبل از بازی نفت مسجد سلیمان که وریا غفوری و دیگر بازیکنان این تیم لباسی به یاد هوادار فوت شده استقلال پوشیدند، بیان کرد: باشگاه اطلاعی از این موضوع نداشت. ما در رختکن یا علی گفتیم و بازیکنان به تونل رفتند و ما ایستادیم. زمانی که ذخیره ها را راهی می کردیم آقای خلیفه سلطان به ما گفت که بازیکنان شما لباس دختر آبی را پوشیده اند. من گفتم نخیر با پیراهن استقلال رفتند. به تونل رفتم و دیدم که روی پیراهن استقلال لباس دختر آبی را پوشیده اند. ناظر بازی، حراست و داور گفتند که اجازه نمی دهیم که تیم جلو برود. اما بازیکنان لباس را پوشیده بودند و من با مسئولیت خودم قبول کردم تیم داخل زمین برود. هیچ مشکل خاصی هم نبود. اگر باشگاه می دانست بهتر از این می توانستیم عمل کنیم.

او همچنین گفت: تخلفی نبود اما اگر اطلاع داشتیم خیلی بهتر از این می توانستیم برای چنین برنامه ای شرایط را آماده کنیم.

زرینچه درباره شرایط تیم هم گفت: خدا را شکر شرایط تیم خوب است. وضعیت دیاباته را کادر پزشکی تعیین می کند که آیا به بازی داربی می رسد یا خیر. به غیر از فرشید اسماعیلی که دو کارته است بقیه بازیکنان را در اختیار داریم.

او درباره احتمال بخشیده شدن فرشید اسماعیلی هم توضیح داد: نمی دانم. فکر می کنم که باشگاه اقدام کرده است و باید در کمیته انضباطی فیلم را ببینند. امیدوارم او را ببخشند.

زرینچه درباره نگرانی هواداران استقلال هم بیان کرد: ما بازی های خوبی داشتیم. در بازی با فولاد و نفت مسجد سلیمان می توانستیم برنده بازی باشیم. نمی خواهیم گردن داور بیندازیم ولی مقداری مسائل داوری و تمرکز نداشتن خودمان باعث شد تا 3 امتیاز این 2 بازی را نگیریم. شرایط ما خوب است و دست و پا بسته نیستیم. روز یک شنبه حریف خطرناکی برای پرسپولیس هستیم.

سرپرست استقلال درباره نقدها و همچنین حمایت برخی پیشکسوتان از استراماچونی هم اظهار کرد: فکر می کنم حمایت کردن خیلی مهم تر است. ما با تغییر استراماچونی به جایی نمی رسیم. ما تغییرات زیادی در بخش بازیکنان و فنی داشتیم و نیاز به زمان داریم. واقعیت این است و نمی توانیم خودمان را گول بزنیم. کادر فنی کلا عوض شده است و ما نیاز به زمان داریم. بازی به بازی شرایط ما در حال بهتر شدن است.

او افزود: من صد در صد موافق این هستم. قبل از این که به استقلال بیایم مصاحبه کردم و گفتم که رحمتی و منتظری را نگه دارید. واقعیت این است که زمان هایی در استقلال، بزرگ تر تیم همه کاره تیم است. ما هم الان چنین بازیکنی مثل وریا غفوری داریم اما او یک پسر ساکت و آرام است. ما نفری مثل پژمان منتظری لازم داشتیم که در این شرایط حضور داشته باشد. همیشه به چنین بازیکنانی برای جمع و جور کردن شرایط نیاز داریم. وضعیت ما بحرانی نیست اما هر تیمی به این نوع بازیکن نیاز دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 312

به "اظهارات زرینچه درباره لباس جنجالی استقلالی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارات زرینچه درباره لباس جنجالی استقلالی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید