ادامه ماجرای چک های پِسته ای در باشگاه استقلال

به گزارش گفتمان برتر، چک هایی که از سوی باشگاه استقلال به بازیکنان برای طلب های شان داده شده، از طرف یک شرکت در کرمان بوده است.

ادامه ماجرای چک های پِسته ای در باشگاه استقلال

به گزارش خبرنگار ورزشی گفتمان برتر، چند روز پیش باشگاه استقلال برای پرداخت درصدی از مطالبات بازیکنان خود، چکی به آنها داد و اظهار داشت که یک ماه دیگر موعد پاس شدن این چک ها خواهد بود. نکته قابل توجه، صدور چک از طرف شرکت پسته کاران کرمان بود که باعث تعجب شد. اینکه آیا قرار است این شرکت اصلا وجود خارجی دارد یا نه (چرا که با جستجو در اینترنت نام چنین شرکتی به چشم نمی خورد) یا اینکه موضوع چیز دیگری است. خبرهایی نیز به گوش رسید مبنی بر اینکه شخصی که عضو هیئت امنای آکادمی استقلال بوده و از چند سال پیش به باشگاه نزدیک شده است، چک ها را به صورت شخصی از طرف شرکت مذکور صادر کرده است.

این شخص که دوست نداشت نامش فاش شود، در واکنش به این موضوع به خبرنگار گفتمان برتر گفت: چک های صادر شده ارتباطی به من ندارد. من عضو کمیته اقتصادی و هیئت امنای آکادمی باشگاه استقلال هستم. از طرفی، عضو انجمن پسته ایران نیز هستم و در کرمان باغ پسته دارم، اما چک هایی که به بازیکنان استقلال داده اند، ارتباطی به من ندارد.

وی افزود: شاید چون عضو هیئت مدیره انجمن پسته ایران هستم، تصور شده چک ها از طرف من بوده است، اما ما نمی توانیم برای کسی یا باشگاهی چک صادر کنیم. در برهه ای به باشگاه استقلال کمک کرده ام که آنچنانی نبود. من دوره مدیریت صادق ورمزیار به آکادمی استقلال آمدم و اکنون نیز عضو هیئت امنا هستم. نمی دانم چرا همه فکر می کنند من این چک ها را داده ام. شاید شخصی دوست داشته برای کمک به استقلال چک شخصی بدهد، این موضوع نباید اشکال داشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 188

به "ادامه ماجرای چک های پِسته ای در باشگاه استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه ماجرای چک های پِسته ای در باشگاه استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید